چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: مقابل رئال مادرید با 18 شوت گل نزدیم و امشب با اولین ضربه به گل رسیدیم

سیمونه اینزاگی: مقابل رئال مادرید با 18 شوت گل نزدیم و امشب با اولین ضربه به گل رسیدیم

سیمونه اینزاگی گفت پس از بازی با رئال مادرید به شاگردانش تبریک گفته اما همچنین با تندی با آنها صحبت کرده زیرا با خلق موقعیت های زیاد، شکست خورده بودند.

به کزارش ایران ورزشی؛ اینتر پس از شکست میانه هفته مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، در خانه میزبان بولونیا بود و توانست این تیم را در هم بکوبد. لائوتارو مارتینز و خواکین کوریا بازی را از ابتدا آغاز کردند و ادین ژکو پس از حضور در زمین به عنوان بازیکن تعویضی، بریس کرد و دنزل دومفریز بازی فوق العاده ای انجام داد. سیمونه اینزاگی پس از بازی در گفتگو با DAZN در مورد دومفریز گفت:

نمایش فوق العاده ای بود. دومفریز به خوبی تمرین می کند و واقعا زودتر از انتظار ما با تیم وفق پیدا کرده است. او کیفیت و قدرت بدنی دارد، مشتاق یادگیری است و بیش از اندازه از او راضی هستیم. از این بازی می ترسیدم زیرا پس از بازی چهارشنبه مقابل رئال مادرید که شایسته نتیجه بهتری بودیم، نگرانی هایی وجود داشت. خوشبختانه بچه ها نگرش خوبی از همان ابتدا داشتند. باید بدون در نظر گرفتن نتیجه، بازی ها را آنالیز کنیم. من به بچه ها بابت نمایش مقابل رئال مادرید تبریک گفتم اما همچنین با آنها به تندی حرف زدم زیرا نباید پس از خلق تعداد زیادی موقعیت، شکست بخورید. گاهی ممکن است مثل بازی با رئال مادرید روی 18 شوت گل نزنید اما امشب با اولین شوت گل زدیم و این کار را آسان تر می کند. اینتر شایسته تحسین است زیرا بولونیا تاکنون در این فصل سری آ شکست نخورده بود.
الکسیس سانچز برای اولین بار در این فصل به میدان رفت و به سرعت یک پاس گل برای ژکو فراهم کرد:

این اولین هفته تمرین او با تیم بود. متاسفانه او در بازی های ملی دچار مشکل شد اما به سختی کار می کند تا قوی تر شود و بازی کردن برای او خوب است.
اینزاگی در مورد وضعیت خواکین کوریا گفت:

در حال حاضر در بیمارستان روی او آزمایش انجام می شود. سنسی فعلا در دسترس نیست اما او کیفیت بسیار بالایی دارد و دوست دارم از او در کنار هافبک، به عنوان مهاجم دوم استفاده کنم. می خواستم امروز به ژکو استراحت بدهم اما وقتی کوریا را از دست دادیم نمی توانستیم الکسیس را 70 دقیقه بازی بدهیم. همچنین به چالهان اوعلو و پریشیچ استراحت دادم.
اینزاگی همچنین در مورد درخشش لائوتارو مارتینز گفت:

قبلا می دانستم او بازیکن خوبی است اما از وقتی با او کار کرده ام، فهمیدم چرا تاکنون انقدر برای اینتر و آرژانتین خوب کار کرده است. حیف شد بیشتر از این گل نزد زیرا ضربه او به تیرک برخورد کرد اما با فشردگی بازی ها باید به او هم کمی استراحت بدهیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.