دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

توخل: نمی گذاریم هاورتس یک ثانیه هم استراحت کند

توخل: نمی گذاریم هاورتس یک ثانیه هم استراحت کند

سرمربی چلسی می گوید قصد دارد کاری کند هاورتس به اوج توانایی های خود برسد و در این مسیر به او فرصت استراحت نخواهد داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، کای هاورتس بازیکن آلمانی باشگاه چلسی در اولین فصل حضورش در این باشگاه دوران پر فراز و نشیبی را تجربه کرد اما این روزها یکی از بازیکنان کلیدی تیم توماس توخل به شمار می رود. حال سرمربی آلمانی باشگاه چلسی می گوید از سخت کوشی این بازیکن برای استفاده از تمام توانایی هایش خوشحال است. او در این باره به خبرنگاران گفت:

وقتی از تعطیلات برگشتیم او در فرم خوبی قرار داشت. از طرز رفتارش در تمرینات و بازی های پیش فصل خیلی خوشحال شدم. بعد از پایان فصل پیش و عملکرد کلیدی او در فینال لیگ قهرمانان حس می کردم خیلی به خودش اطمینان دارد. او به گلزنی در لیگ قهرمانان بسنده نکرد و این طور فکر نمی کرد که کارش را در تیم انجام داده و جایگاه ثابتی در ترکیب دارد. او با اعتماد به نفس بالا و طرز فکری متفاوت به سختی تلاش می کند. او همچنین از نظر فیزیکی هم پیشرفت کرده است و در تمرینات از بدنش استفاده می کند. اگر در تمرینات توپی را گل نکند، باز هم با اعتماد به نفس کامل شوت بعدی را می زند.
توخل در ادامه افزود:

با همین جزئیات کوچک می توانم بفهمم که او در شرایط خوبی است. او به خودش فشار می آورد و می خواهد بهتر شود و باز هم برای تیم تاثیرگذار باشد. ما هم همین را می خواهیم چون این پسر سرشار از استعداد است و اجازه نمی دهیم حتی یک ثانیه هم استراحت کند. اگر کسی چنین استعدادی داشته باشد به او فشار می آوریم تا به اوج برسد و این پسر همه چیز لازم را دارد. بعد از بازی های ملی خس می کردم اندکی خسته است چون با بیماری برای تیم ملی آلمان بازی کرده بود اما حالا شرایط بسیار خوبی دارد. او در دیدار با زنیت تاثیر فیزیکی خوبی بر تیم داشت. روی هاورتس حساب باز کرده ایم و او بازیکن بسیار مهمی برای ماست.
هاورتس در تمام مسابقات این فصل تیمش در لیگ برتر بازی کرده است و یک گل نیز زده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.