جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

آنچلوتی: هازارد کمی از ناحیه زانو احساس ناراحتی دارد

آنچلوتی: هازارد کمی از ناحیه زانو احساس ناراحتی دارد

رئال مادرید از هفته پنجم رقابت های لالیگا، یکشنبه شب از ساعت 23:15 در ورزشگاه مستایا میهمان والنسیا خواهد بود؛ هر دو تیم 10 امتیازی هستند و رقابت بر سر صدرنشینی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

تیم از لحاظ آمادگی جسمانی در مرحله ریکاوری است. هنوز همه به طور کامل ریکاوری نکرده اند، اما فکر می کنم تیم فردا شرایط خوبی خواهد داشت. بازی سختی مقابل والنسیا داریم و آنها اخیراً خوب بازی می کنند. روند خوبی داشته اند و مملو از اعتماد به نفس هستند. بازی واقعاً سختی برای ما خواهد بود و باید به خوبی آماده شویم. مسلماً خوب و جنگنده بازی کردن والنسیا من را نگران می کند. نگران چیز دیگری نیستم. باید خوب آماده شویم چون مقابل تیم آماده ای قرار خواهیم گرفت.
وضعیت ادن هازارد؟
هازارد مقابل اینتر بازی نکرد، چون در زانوی خود کمی احساس ناراحتی می کرد، و روز گذشته هم کمی درد داشت. تمرین کرده و امروز هم تمرین خواهد کرد. خواهیم دید که چه می شود. هازارد از لحاظ آمادگی جسمانی بهتر شده و باید مراقب باشیم چون در گذشته مصدومیت هایی داشته است. او هنوز در سطحی از آمادگی جسمانی که ما می خواهیم قرار ندارد اما سخت تلاش می کند و مطمئنم که به زودی بهترین فرم او را خواهیم دید.
مصدومیت گرت بیل
هنوز نمی دانیم که چه مدت برای ریکاوری زمان نیاز دارد. مصدومیت بدی بود اما تخمین مدت زمان دوری از میادین سخت است. حیف شد چون هم برای ما و هم برای ولز خوب کار می کرد. باید صبر کنیم. گاهی اوقات بازیکنان به خاطر تعداد بالای بازی هایی که انجام می دهند مصدوم می شوند.
4 بازی در 10 روز
تیم از لحاظ فیزیکی خوب است. آمار نشان می دهد که در نیمه دوم بازی ها بهتر عمل می کنیم. باید در نیمه های اول نیز بهتر شویم. تیم در فرم خوبی است و کسانی که کمتر بازی کرده اند هم باید آماده باشند.
روند هماهنگی کاماوینگا
او من را شگفت زده کرد. همه ما از خصوصیات فیزیکی و تکنیکی او مطلع هستیم. علاوه بر آن، او شخصیت و کلاس کاری خود را هم درون زمین نشان داد، که چیز زیادی در موردش نمی دانستیم. شخصیت بسیار قوی دارد. او اجازه نمی دهد که جو حاکم بر بازی، روی عملکردش تأثیر منفی بگذارد و با اعتماد به نفس عمل می کند.
هنگام تصمیم گیری مهم است که با بازیکنان صحبت کرده و ارتباط برقرار کنید. گاهی اوقات بازیکنی را به مدت 35 دقیقه برای گرم کردن از روی نیمکت بلند می کنیم و به بازی فرستاده نمی شوند، بنابراین باید در این خصوص با آنها شفاف باشیم چون ایده هایی از بازی داریم که ممکن است بعداً تغییر کنند. بازیکنان باید نسبت به تصمیمات من صبور باشند چون به نفع تیم تصمیم می گیرم و شخص را در نظر نمی گیرم.
درخشش رودریگو
او مهاجم کاملی است. بسیار سریع است و مهارت های فوق العاده ای دارد. در مقابل دروازه بسیار دقیق است و می تواند در تمام پست های خط حمله بازی کند. هنوز خیلی جوان است اما نماینده حال حاضر و آینده رئال مادرید است.
خرید های احتمالی برای فصل آینده
در این لحظه، رئیس باشگاه، خوزه آنخل سانچز و من در مورد نقل و انتقالات صحبت نمی کنیم، و فقط در مورد کارهایی که امسال باید انجام دهیم صحبت شده است.
وینیسیوس جونیور
او در همان سطحی که قبل از حضور من داشت، بازی می کند. او در نبردهای تک به تک از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. شروع بسیار خوبی در این فصل داشته و گلزنی می کند که مهم است اما من جادوگر نیستم، تنها یک مربی هستم و سعی می کنم به همه بازیکنان اعتماد به نفسی که برای ابراز خود درون زمین نیاز دارند، بدهم.
ویژگی های زیادی وجود دارد که می تواند به یک تیم کمک کند: شخصیت، آمادگی روانی، کاریزما و یا کیفیت؛ وینیسیوس مقابل لوانته تیم را به جلو هدایت کرد، و طی 35 دقیقه دو گل به ثمر رساند تا مانع از شکست تیم شود. او بازیکن جوانی است اما کیفیت لازم برای رهبری تیم را دارد. این خصوصیات با بالا رفتن سن و کسب تجربه بیشتر نیز پر رنگ تر خواهند شد.
کاسمیرو و جانشین های احتمالی
پیدا کردن خصوصیات دفاعی این چنین در بازیکنان دیگر سخت است. بازیکن دیگری با مشخصات او در اختیار نداریم. بازیکنان دیگری با ویژگی های متفاوت داریم. امیدوارم بتواند در همه بازی ها به میدان برود. اگر نه، باید کمی برنامه و استراتژی تیم را عوض کنم. استفاده از دو هافبک دفاعی بازدارنده یکی از احتمالات ممکن است.
برنامه فشرده و سخت بازی ها
استفاده از سیستم چرخشی ضروری است. چرخش در ترکیب تیم مهم است چون بازیکنان خسته می شوند و باید مراقب آنها باشیم. چرخش گسترده و زیادی نخواهیم داشت اما باید از بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند هم استفاده کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.