شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

مورینیو: مایورال نیمکت نشین است چون فیفا اجازه استفاده از 12 بازیکن را نمی دهد

مورینیو: مایورال نیمکت نشین است چون فیفا اجازه استفاده از 12 بازیکن را نمی دهد

آاس رم در هفته چهارم فصل 2021/22 سری آ، روز یکشنبه از ساعت 20:30 میهمان هلاس ورونا است. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رمانیوز؛ سرمربی آاس رم گفت:

گفتن اینکه تاکنون عملکرد ما فوق العاده بوده بسیار راحت است اما این راهی نیست که دوست دارم وارد آن شوم. باید همه بازی ها را آنالیز کنیم تا نکات مثبت و منفی را متوجه شویم. به طور واضح می توانیم فوتبال با کیفیت تری ارائه بدهیم و البته در حرکات دفاعی پیشرفت کنیم.
چرا ویار از یک گزینه ثابت در ترکیب به نیمکت منتقل شده است؟ منظور شما از این سوال چیست؟ می خواهید چه جوابی بدهم؟ نگاه پائولو فونسکا به فوتبال با رویکرد من کاملاً متفاوت بود بنابراین او از گزینه هایی متناسب با سبک خود استفاده می کرد. دلیل کمتر بازی کردن برخی از بازیکنان همین نکته است. مشکلی با گونزالو ویار ندارم و فقط کریستانته و ورتو عملکرد بسیار خوبی داشته اند. در هر صورت از سیستم چرخشی استفاده می کنیم چون به همه بازیکنان اعتماد داریم.
اخراج دی فرانچسکو و جانشینی او با ایگور تودور؟ در مورد سایر باشگاه ها صحبت نمی کنم اما همیشه برکناری زودهنگام همکارانم باعث ناراحتی من می شود. نمی دانیم در پشت صحنه چه اتفاقاتی افتاده است و به ما مربوط نمی شود. تودور باید به این شغل جدید به عنوان یک فرصت عالی نگاه کند.
هلاس ورونا از 3 بازی 0 امتیاز دارد اما آنها به راحتی می توانستند مقابل اینتر و بولونیا امتیاز کسب کنند. پیش بینی ما این است که ورونا با تودور به سبک یوریچ در فصل گذشته بازی می کند و برای این موضوع آماده هستیم.
نیمکت نشینی مایورال؟ متاسفانه قوانین فیفا به من اجازه نمی دهد از 12 بازیکن در زمین استفاده کنم. فقط باید 11 بازیکن به زمین بفرستیم. خارج از شوخی، مایورال یک حرفه ای شگفت انگیز، باهوش، با کیفیت و خونسرد مقابل دروازه است اما من شومورودوف و آبراهام را هم دوست دارم. مایورال خواهان دقایق بیشتری است و قطعا فرصت به او هم خواهد رسید. به مایورال 100% اعتماد دارم و حتی از دو ماه پیش هم بیشتر تحت تاثیر عملکرد او قرار گرفته ام اما الدور و تامی فعلاً عملکرد خوبی داشته اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.