شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

فیل جونز: فکر می کردم کارم تمام است

فیل جونز: فکر می کردم کارم تمام است

مدافع شیاطین سرخ می گوید در دوران مصدومیت روزهای بسیار دشواری را پشت سر گذاشته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، فیل جونز، مدافع باشگاه منچستریونایتد از ژانویه 2020  بعد از مصدومیت از ناحیه زانو مدت ها از میادین دور بود. این بازیکن در گفتگویی با وب سایت منچستریونایتد در مورد روزهای سخت مصدومیت و شنیدن انتقادات از سوی افراد گوناگون صحبت کرده است. او در این باره گفت:

در حال حاضر خوب هستم. مشخصا در سال های اخیر تا جهنم رفتم و برگشتم. اندکی در زانویم مشکل داشتم و کار به جایی رسید که پیش خودم گفتم دیگر بس است. شرایط خوبی داشتم اما به خاطر دارم بعد از تمرین باید همیشه پیش دکتر می رفتم. دوران سختی را به دور از مستطیل سبز داشتم اما می دانستم باید این کار را انجام دهم. خوشبختانه در حال حاضر نور را در انتهای تونل می بینم و به تمرینات برگشته ام و حس خوبی دارم چون در 15 ماه گذشته دائما درگیر مصدومیت بودم و چندان فوتبال بازی نمی کردم.
این بازیکن در مورد دوران مصدومیتش می گوید:

شرایط بسیار سختی بود. به نظرم به عنوان یک فوتبالیست و یک انسان پایین ترین حالت روحی را در زندگی ام تجربه کردم. فکر می کردم کارم تمام است. می خواستم بین فوتبال و خانواده ام توازن برقرار کنم اما رفتن به خانه و مراقبت از بچه ها کار سختی بود. در خانه بودم اما آنجا حضور نداشتم. گریه می کردم و به همسرم می گفتم نمی دانم چه کار کنم. به خاطر دارم که هر دو گریه می کردیم. گاهی اوقات حس می کردم پدر بدی هستم. دوست داشتم به بچه هایم انرژی بدهم اما نمی توانستم. خوشحالم که توازن به زندگی ام برگشته است. اوایل حتی تماشای فوتبال هم برایم سخت بود چون هیچ کاری از دستم بر نمی آمد. گیر افتاده بودم. آمدن هر روز به باشگاه در حالی که قرار است برای مدت زمانی طولانی از میادین دور باشید خیلی سخت است اما خوشبختانه افراد خوبی کنارم بودند و توانستم از این شرایط عبور کنم.
او در مورد برگشت به تیم و صحبت با سولسشر می گوید:

سولسشر در یک کنفرانس خبری از من تعریف کرد و شنیدن این حرف ها خیلی خوب بود. بعد از آن اتفاق با او صحبت و از او تشکر کردم چون حرف هایش خیلی برایم ارزش داشت. به عنوان یک فوتبالیست هیچ چیز ارزشمند تر از این نیست که مربیان، کادر فنی و بازیکنان پشت شما باشند.حمایت مربی حس خوبی داشت. در آن زمان به آن نیاز داشتم. با تمام وجود برای بازگشت تلاش کردم از خوردن قرص و رژیم غذایی گرفته تا استفاده از وسایل کمک پزشکی در منزل هیچ کس نمی تواند بگوید به اندازه کافی تلاش نکردی.
بازیکن شماره 4 شیاطین سرخ در مورد انتقاداتی که به او می شود نیز گفت:

به کارنامه حرفه ای خودم افتخار می کنم و وقتی فوتبالم به پایان برسد از زندگی ام لذت خواهم برد. منتقدان مجازی نیز همچنان در اتاق شان در خانه پدر و مادرشان در حالی که نوشابه می نوشند و نودل در دست دارد، می نشینند و توئیت می کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.