شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

سولسشر: سانچو بهتر خواهد شد

سولسشر: سانچو بهتر خواهد شد

سرمربی منچستریونایتد اطمینان دارد با وجود شروع پر فراز و نشیب سانچو در ترکیب شیاطین سرخ، این بازیکن به زودی از تمام توانایی هایش استفاده خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، منچستریونایتد بعد از مدت ها تلاش توانست در این پنجره نقل و انتقالاتی جیدون سانچو را از دورتموند به خدمت بگیرد. این بازیکن تا به اینجای فصل دوران پر فراز و نشیبی را در ترکیب شیاطین سرخ سپری کرده است و در 5 بازی اولش برای تیم تاثیرگذار ظاهر نشده است اما اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد شکی ندارد که این بازیکن به زودی از توانایی هایش نهایت استفاده را خواهد برد. این مربی در مورد سانچو گفت:

او دائما در حال یادگیری است. او در تمرینات در حال یادگیری روش های ما و همچنین سبک بازی در لیگ برتر است. او نوع بازی در لیگ قهرمانان را از زمان حضورش در دورتموند بلد است. سانچو یک پسر جوان است که تنها 21 سال دارد و قطعا بهتر خواهد شد. او را به این خاطر جذب کردیم که می دانیم می تواند به مدت 10، 12 یا 15 سال آینده برای تیم یک مهاجم برجسته باشد و نظرم در این مورد تغییری نکرده است. او پا به توپ خوبی دارد و اشتیاقش برای یادگیری بسیار زیاد است و هنگام آمدن به منچستریونایتد این مسائل اهمیت زیادی دارد. در این تیم در کنار بهترین بازیکنان دنیا بازی می کنید و به خوبی شما را با مربیانی که من هم داشتم، هدایت می کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.