جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

حجت نظری: در زمان ما، بسیاری از مسائل مالی استقلال غیرشفاف بود

حجت نظری: در زمان ما، بسیاری از مسائل مالی استقلال غیرشفاف بود

حجت نظری برای فرهاد مجیدی در این فصل آرزوی موفقیت کرده است

به گزارش ایران ورزشی ، حجت نظری در خصوص مشکلات باشگاه استقلال به میزان گفت:

در آن زمان به خاطر بن‌بست‌هایی که در مسائل اجرایی باشگاه استقلال به وجود آمده بود استعفا کردیم. این بن‌بست‌ها ناشی از سو مدیریت بود و وقتی تلاش کردیم مدیرعامل باشگاه را تغییر بدهیم با مخالفت‌هایی مواجه شدیم و به همین خاطر ترجیح دادیم از هیان مدیره باشگاه استعفا کنیم. با رفتن ما از هیات مدیره استقلال وضعیت این باشگاه بدتر هم شد.
عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره استعفای مددی از مدیرعاملی این باشگاه گفت:

با توجه به اینکه همین چند روز پیش مددی در مصاحبه‌ای عنوان کرد که به هیچ عنوان حاضر به استعفا نیست او را مجبور به استعفا کردند؛ چرا که به نظر من وزیر ورزش متوجه مشکلات استقلال شده است و به همین خاطر از مددی خواتسه شد که استعفا کند.
نظری در پاسخ به این سوال که در زمان حضورش در هیات مدیره باشگاه استقلال، این هیات مدیره در اختلافات بین کادر فنی  و مدیرعامل باشگاه چه موضعی اتخاذ می‌کرد، اظهار داشت:

در اینگونه موارد از موضعی دفاع می‌کردیم که منافع باشگاه را تامین می‌کرد؛ فرقی نداشت که این موضع از طرف مدیرعامل باشد یا کادرفنی. یکی از مهمترین اهداف ما ایجاد آرامش در باشگاه بود و فکر می‌کنم در یک سال و نیمی که در هیات مدیره حضور داشتیم این آرامش برقرار بود؛ اما متاسفانه در حال حاضر وضعیت استقلال به گونه‌ای شده که هم هوادار، هم پیشکسوت و هم مربی و بازیکن ناراضی هستند.
وی درباره دلایل اختلافات بین هیات مدیره استقلال با مددی تصریح کرد:

ما بارها درباره گزارشات مالی با مدیریت باشگاه چالش داشتیم. بسیاری از مسائل مالی غیرشفاف بود و هر چقدر تلاش کردیم در نهایت نتوانستیم از درآمدها و هزینه‌های باشگاه اطلاعات دقیقی پیدا کنیم. اگر هم گزارش مالی به هیات مدیره ارائه می‌شد در آنها تنها کلی گویی شده بود و خبری از جزییات نبود.
نظری در مورد جلسه‌ای که اعضای هیات مدیره استقلال با وزیر پیشین ورزش و جوانان داشتند، گفت:

در این جلسه بیشتر انتقادهای ما مورد پذیرش وزارت ورزش قرار گرفت؛ البته برخی نقدها هم رد شد؛ اما قرار بود مددی تغییر رویکرد دهد که اینگونه نشد.
وی در پایان در مورد عملکرد مجیدی در استقلال خاطرنشان کرد:

برای مجیدی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فصل آینده عملکرد خوبی در استقلال داشته باشد و بتواند پس از سال‌ها این تیم را قهرمان لیگ کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.