شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

سعید مراغه‌ چیان: رفتن احمد مددی باعث خوشحالی استقلالی ها شد

سعید مراغه‌ چیان: رفتن احمد مددی باعث خوشحالی استقلالی ها شد

سعید مراغه‌ چیان می گوید باید در خصوص فروش مهدی قائدی شفاف سازی انجام شود

به گزارش ایران ورزشی ، سعید مراغه‌ چیان، پیشکسوت تیم استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال صحبت‌هایی را با ایسنا انجام داده که می خوانید:

شرایط این روزهای استقلال را چطور می‌بینید؟

در وضعیت فعلی همه ریز و درشت مدعی العموم استقلال شدند و استقلال هم مثل مریضی است که با غم و درد همه پیشکسوتان در حال نابودی است.
در مورد مدیریت مددی و استعفای او از مدیرعاملی باشگاه استقلال چه نظری دارید؟

در مورد مدیریت و به ویژه آقای مددی که همه می‌دانند هیچ رضایت و وجه مشترکی با او ندارم و به من بد کرده است ولی در مقام قضاوت منصفانه، او ادعاها و نظراتی دارد که در حیطه اختیارات مدیریتی او بوده است. طرفداران و فشار پیشکسوت‌ها باعث شد یکی از ضعیف‌ترین مدیرعامل‌های باشگاه استقلال استعفا کند. این باعث خوشحالی طرفداران و پیشکسوت‌ها شد. او باید جوابگوی ۱۸۰ هزار دلار باشد چون میان مددی و مجیدی در خصوص قرارداد بستن و ترانسفر قایدی ابهاماتی وجود دارد. ما پیشکسوت استقلال هستیم و حق ما این است درباره آن بدانیم و هواداران به شفاف‌سازی درستی برسند.
عملکرد مجیدی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

آقای مجیدی قطعا محبوب اکثریت هواداران استقلال است. او نتوانسته نتایج خوبی به ارمغان بیاورد و همینطور خروجی‌های برجسته‌ای در این فصل به چشم می‌خورند. با این حال می‌گویند مجیدی تیم را خودش بسته و باید بماند. در هیچ کجای دنیا متولی تیم پس از نتایج ضعیف در انتظار نمی‌نشیند وتصمیم عاقلانه مدیریتی می گیرد. سوال این است مگر استراماچونی خودش تیم را بسته بود؟ او با یک مشت جوان گمنام مثل همین قائدی عملکرد بسیاری خوبی از خود برجای گذاشت. خوب است به جای احساسات، منطق را در زندگی‌مان سرمشق افکارمان قراردهیم. در خصوص اردوی دوبی هم صحبت‌هایی شده که آقای مظلومی گفته است اگر حرفی بزند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و مشکلاتی پیش می‌آید که باید در این خصوص شفاف‌سازی شود.
تجمع استقلالی‌ها مقابل ساختمان وزارت ورزش، چه پیامی داشت؟

از شعارها معلوم شد خلاف اکثر خون دل خورده های استقلال، مسئولان مربوطه کوچکترین دلواپسی برای سرنوشت استقلال کبیر و اضمحلال احتمالی آن که امکانش بیش از پیش شده است، ندارند. این تعداد خاص قطعا نمی‌توانند نماینده ۴۰ میلیون هوادار دل‌سوخته و رنج کشیده سالیان دراز داخل و خارج مملکت باشند.
درباره مدیرعامل آینده باشگاه استقلال چه نظری دارید؟

آقای سجادی باید با یک مجمع خوب و چند پیشکسوت صاحب منصب، تصمیم درست و منطقی بگیرد. الان یک پولی رفته و مشخص نیست سرانجام این پول چه شده است. ما به دنبال این مساله خواهیم بود تا مشخص شود. الان نام استقلال دارد خراب می‌شود ولی باید دید طی چه فرآیندی قائدی فروخته شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.