دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

تمجید تروی دینی از حرفه ای گری رونالدو: اگر او حتی مدفوع اسب بخورد، من هم می خورم!

تمجید تروی دینی از حرفه ای گری رونالدو: اگر او حتی مدفوع اسب بخورد، من هم می خورم!

به اعتقاد کاپیتان سابق واتفورد، منچستریونایتد حتی با داشتن نخبه ترین نخبه، بازهم شانسش برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس پایین است

به گزارش ایران ورزشی؛ رژیم غذایی کریستیانو رونالدو، حسابی بازیکنان منچستریونایتد را تحت تاثیر قرار داده است. در جشن بازگشت رونالدو به این تیم، هیچ یک از بازیکنان شیاطین سرخ حاضر نشدند دسر بخورند. ظاهرا بازیکنان منچستریونایتد وقتی دیدند رونالدو مدام از میوه های کینوآ و آووکادو استفاده می کند، تصمیم گرفتند برنامه غذایی سالم او را دنبال کنند و پودینگ های معمول را صرف نکردند. تروی دینی، مهاجم سابق باشگاه واتفورد که پس از یازده سال این تیم را به مقصد بیرمنگام ترک کرده است، در ستون اختصاصی در مصاحبه با سان اسپورت، به تمجید از برنامه غذایی و حرفه ای گری کریستیانو رونالدو پرداخت.

همه به سیکس پک رونالدو حسادت می کنند
اگر رونالدو به رختکن تیم من می آمد، من هم حاضر بودم همان کاری را انجام دهم که بازیکنان منچستریونایتد انجام دادند. در واقع اگر ببینم که رونالدو در وعده پیش از بازی اش مدفوع اسب می خورد، من هم آن ها را می خورم. همه می دانند رونالدو چه قدر خوب از خودش مراقبت می کند. خدای من، بدن رونالدو وقتی که پس از گلزنی به جمهوری ایرلند، پیراهنش را درآورد را دیدید؟ منظورم این است به عنوان فوتبالیست های حرفه ای، ما در فرم بدی نیستیم اما همه به سیکس پک رونالدو حسادت می کنند. اگر رونالدو هم تیمی شما شود، امکان ندارد از نظر بدنی به خوبی او شوید اما می توانید شاهد حرفه ای گری اش از نزدیک باشید و کارهایی که او انجام می دهد را تقلید کنید چرا که در این صورت رونالدو باعث می شود تا بیشترین حد ممکن خوب شوید.

رونالدو از مسی بالاتر و نخبه ترین نخبه هاست
اگر رونالدو ساعت هشت صبح به تمرین برود، من هم ساعت هشت به تمرینات می روم. اگر او هفت غروب تمرین را ترک کند، من هم همین کار را می کنم. نام های بزرگی در رختکن منچستریونایتد هستند اما رونالدو نخبه ترین نخبه هاست و با خودم فکر می کنم که همه آن ها از رونالدو حساب می برند. در هفته های ابتدایی، بازیکنان اطراف رونالدو مثل یک پسر بچه هوادار او هستند. من به شخصه آدمی با اعتماد به نفس و قاطع هستم اما اگر رونالدو بیاید و به من سلام کند، دهانم از تعجب باز می ماند. رونالدو یکی از بزرگ ترین فوتبالیست های تاریخ و بزرگ ترین بازیکنی است که من دیده ام. اگر مجبور به انتخاب باشم، رونالدو را بالاتر از مسی قرار می دهم زیرا رونالدو خودش را در لیگ های زیادی به چالش کشیده و خودش را از یک وینگر به یک مهاجم نوک قاتل تبدیل کرد. رونالدو باهوش تر و بالغ تر است. تمام بازیکنان منچستریونایتد از جمله پل پوگبا، می دانند که رونالدو در این تیم شخصیتی بالاتر از همه دارد.
حتی با رونالدو هم منچستریونایتد مدعی قهرمانی لیگ نیست
  این مرد تاکنون توانسته 800 گل در فوتبال باشگاهی و ملی بزند. اگر او اشتباه بزرگ انجام دهد، شاید بعضی از هم تیمی هایش به او بگویند "یالا کریس" اما هیچ کس به او نخواهد گفت تو یک هم تیمی احمق و مزخرف هستی. بازیکنان کنار رونالدو، قدر بازی کنار او را می دانند و سعی می کنند سطح شان را ارتقا دهند. حتی بازیکنان حریف هم این امکان را دارند؛ مدافعی که روبروی رونالدو قرار است بازی کند، باید از ارتقای سطحش مطمئن شود. تمام حرفه ای ها می خواهند خودشان را مقابل بهترین ها آزمایش کنند و البته کسی نمی خواهد مقابل رونالدو تحقیر شود و در اینترنت به عنوان یک میم، مورد تمسخر قرار گیرد. با تمام این ها اگر بخواهم پیش بینی کنم، هنوز فکر نمی کنم منچستریونایتد این فصل قهرمان لیگ شود. منچسترسیتی، چلسی و لیورپول را بالاتر از آن ها می بینم. اگرچه رونالدو بهترین عملکرد را از هم تیمی هایش می خواهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.