سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

آنچلوتی: خوش شانس هستیم که بنزما و وینیسیوس را داریم

آنچلوتی: خوش شانس هستیم که بنزما و وینیسیوس را داریم

رئال مادرید که تا دقیقه 86 بازی با والنسیا بازنده میدان بود، در عرض دو دقیقه با درخشش زوج کریم بنزما و وینیسیوس جونیور بازی را 2-1 به نفع خود تمام کرد و با 13 امتیاز به صدر جدول لالیگا در پایان هفته پنجم صعود کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی با تجربه در پایان بازی گفت:

امروز به خاطر کیفیت خود پیروز نشدیم، بلکه این روحیه شکست ناپذیر تیم بود که ما را به پیروزی رساند. من تیمی دارم که تا لحظه آخر می جنگد، چه خوب بازی کرده باشد، چه بد. این حسی است که بعد از بازی امروز دارم. ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم، اما خونسردی خود را حفظ کردیم و تا لحظه آخر ادامه دادیم. تیم من بسیار جوان است اما خیلی خوب کار می کنند. باید از لحاظ دفاعی بهتر شویم چون باید در حرکات بدون توپ جنگنده تر و محکم عمل کنیم، با این روحیه موفق به انجام این کار هم خواهیم شد.
تعویض کردن همیشه سخت است، اما هرکس که به میدان آمد عملکرد خیلی خوبی داشت. آنها با جنگندگی بیشتر در جلوی زمین، دینامیک تیم را عوض کردند و کیفیت خود را به نمایش گذاشتند. این کلید بازی بود. وجود 5 تعویض، مزیت قابل توجهی است چون بازیکنان با کیفیت زیادی روی نیمکت دارم. همگی مهم هستند، حتی اگر بازی را از روی نیمکت آغاز کنند.
زوج بنزما و وینیسیوس
آنها مهاجمان رئال مادرید هستند و خیلی خوب عمل می کنند. خوش شانس هستیم که آنها را در اختیار داریم اما من از همه راضی هستم. مهاجمان خوب کار کردند و ترکیب خوبی با هازارد داشتند، حتی با وجود اینکه مقاطع سختی در طول بازی داشتیم و در نیمه اول سرحال نبودیم. آنها یک بازی بر مبنای ضدحمله بسیار عالی ارائه کردند و در نیمه اول به خوبی بازی را تحت کنترل داشتند، و نشان دادند که تیم خطرناکی هستند. وقتی عقب بنشینید، گل خواهید خورد. در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم، و شاداب تر بازی کردیم.
ادن هازارد خیلی خوب بازی کرد و به خوبی با سایرین لینک می شد. او شاداب بود و برای حریف مشکل ساز شد و عملکرد خوبی داشت. بازیکنان خط حمله در زمینه کارهای هجومی خیلی خوب عمل کردند.
دقت تمام کنندگی تیم
وقتی من هدایت تیم را به عهده گرفتم، فکر نمی کردم که این تیم مشکل گلزنی داشته باشد. من بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارم و وظیفه مربی این است که تمامی ویژگی ها را با هم ترکیب کرده و به نفع تیم از آنها استفاده کند. این تنها کاری است که انجام داده ایم.
استعداد های جوان در اختیار کارلتو
من بازیکنان جوان با استعداد زیادی داشته ام اما آنها باید درک کنند که کیفیت فنی در فوتبال امروز به تنهایی کافی نیست. باید شخصیت، تعهد و شور و شوق نشان دهید. کیفیت بازیکنان جوان حاضر در رئال مادرید قطعاً در کلاس جهانی است.
پیروزی های اخیر تیم کارلو آنچلوتی در لحظات پایانی، یادآورد قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپایی است که با گل دقیقه "92:48 سرخیو راموس مقابل اتلتیکو مادرید به دست آمد و منجر به فتح دسیما شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.