چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

میلنر: فن دایک هم نیاز به استراحت دارد

میلنر: فن دایک هم نیاز به استراحت دارد

هافبک قرمزها می گوید بعد از مصدومیت طولانی مدت، مدافع هلندی لیورپول نیاز به استراحت دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، ویرجیل فن دایک، مدافع 30 ساله لیورپول در دیدار هفته گذشته این تیم مقابل میلان استراحت کرد و به میدان فرستاده نشد اما در جریان پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل کریستال پالاس یک بار دیگر بازیکن فیکس تیم بود. این بازیکن فصل گذشته دچار مصدومیت سنگین از ناحیه زانو شد و مدت ها از میادین دور بود و حال جیمز میلنر معتقد است باید به این بازیکن استراحت داده شود. او در این باره گفت:

همه ما فکر می کنیم ویرجیل سوپرمن است و 99 بار از 100 بار این طور نیز هم هست اما او از مصدومیت سنگینی برگشته است و می دانید که دیگر 21 سالش نیست. کاری که او زمان بازگشتش از مصدومیت انجام داده، فوق العاده است و نشان می دهد چه بازیکن خوبی است و چه ذهنیتی دارد اما باید از او مراقبت شود. اهمیتی ندارد چقدر به خاطر بیرون ماندن از ترکیب عصبانی می شود. او نیاز به استراحت دارد و راهش نیز استفاده از ترکیب چرخشی است.
کاپیتان دوم لیورپول در ادامه گفت:

نگاهی به مدافعین میانی تیم ما بیاندازید. همگی عالی هستند. وقتی آنها را در تمرین می بینی، باورنکردنی هستند. به نظرم استفاده از ترکیب چرخشی اهمیت دارد. فصل گذشته به خاطر مصدومیت ها دچار بدشانسی شدیم و بازیکنان مجبور شدند در پست غیرتخصصی به میدان بروند. به نظرم استفاده از ترکیب چرخشی راحتی است برای جلوگیری از چنین مسائلی.
میلنر می گوید تیم فعلی پتانسیل بیشتری از تیمی دارد که به ناکامی 30 ساله لیورپول در قهرمانی لیگ پایان داد:

به نظرم در این مورد نیاز به ذهنیت درست است. چه عملکرد خوب داشته باشید و چه عملکرد بد، نمی توانید تا ابد به آن فکر کنید. باید به فکر بازی بعدی باشید. نباید بعد از یک اتفاق خوب خیلی خوشحال باشید و بعد از یک اتفاق بد هم نباید خیلی ناراحت شوید. اگر چندین نتیجه بد گرفتید، همه چیز سخت تر می شود اما اگر نگاهی به این ترکیب بیاندازید آنها با تجربه تر از زمانی هستند که قهرمان لیگ شدیم. پارسال روزهای سختی داشتیم اما همه چیز در نهایت به خوبی تمام شد و توانستیم در بازی های آخر به لیگ قهرمانان صعود کنیم اما این تجربیات و احساسات تنها می تواند چیز خوبی باشد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.