دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

دستیار کلوپ: تیاگو دستکم دو بازی غایب خواهد بود

دستیار کلوپ: تیاگو دستکم دو بازی غایب خواهد بود

دستیار سرمربی آلمانی لیورپول از غیبت تیاگو در بازی های آتی تیم خبر داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزهای آنفیلد فردا در لیگ کاپ مقابل نوریچ سیتی صف آرایی خواهند کرد. به همین خاطر پپ لیندرز، دستیار یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

مصدومان تیم
با وجود این که ترنت الکساندر آرنولد احساس بیماری می کرد اما هنوز می خواست مقابل کریستال پالاس بازی کند اما تصمیم گرفتیم او را بیرون بگذاریم. می خواستیم مشکل را با یک بازیکن باتجربه حل کنیم اما با وجود جیمز میلنر به چیزهای بسیار بیشتری رسیدیم. میلنر تنها سه ساعت قبل از بازی فهمید که قرار است بازی کند و به همین خاطر باید احترام زیادی برای او قائل شد. ترنت فردا هم در ترکیب نیست اما برای بازی هفته بعد امیدواریم آماده باشد. تیاگو دچار مصدومیت از ناحیه ساق شده است که ناراحت کننده است چون می تواند تاثیر زیادی روی بازی ما داشته باشد. به فاصله یک هفته هاروی الیوت و سپس تیاگو را از دست دادیم. منتظر نتیجه اسکن هستیم و بعد بیشتر در مورد مصدومیت او می دانیم اما تیاگو قطعا دیدار فردا و هفته بعد تیم را از دست می دهد. فیرمینو امروز در بخشی از تمرینات شرکت کرد و نکو ویلیامز نیز پیشرفت خوبی داشته اما برای فردا آماده نیست. اطلاعات بیشتر در مورد مصدومیت تیاگو در چند روز آینده مشخص می شود و شاید در کنفرانس خبری بعدی بتوانیم اطلاعاتی کامل به شما بدهیم.
هاروی الیوت
باشگاه ما مثل یک خانواده است. بعد از مصدومیت الیوت، نبی کیتا گریه می کرد و جونز احساساتی شده بود. یکی از هافبک های خوبمان را از دست دادیم اما او با این شرایط به خوبی کنار آمد و ما هم کادر پزشکی قدرتمندی داریم.در مصدومیت های بلند مدت، هر روز یک موفقیت است. چنین مسائلی در فوتبال رخ می دهد و به او کمک خواهیم کرد که برگردد.
تغییرات در دیدار فردا
می خواهیم در زمینه کنترل بازی مسلط باشیم. اگر بخواهید با این روش بازی کنید به بازیکنان تازه نفس و با انرژی نیاز دارید. برعکس چیزی که مردم می گویند این تورنمنت برایما مهم است زیرا می خواهیم استعدادهای جدید را معرفی کنیم و تیمی داریم که به شدت دنبال پیروزی است و می خواهیم در این جام ها هم مدعی باشیم. به تعدادی از بازیکنان اصلی تیم استراحت خواهیم داد.
اولین بازی کوناته
همه ما به زمان نیاز داریم. فن دایک نیز اگر چه یکی از تکه های گم شده پازل لیورپول بود اما با گذشت زمان به سبک ما عادت کرد. کوناته بسیار جوان است اما از نظر فیزیکی مثل یک هیولا است. به همین خاطر دیدن اولین بازی او خوب بود. او نیاز به زمان دارد.در مسابقه فردا هم برای بازی فرصت خواهد داشت و در دیدار هفته پیش در کنار فن دایک هم به نظر راحت بود. روش بازی او مسلما مناسب لیورپول است و قطعا مثل فصل پیش دیگر درگیر مشکل کمبود مدافع میانی نخواهیم شد.
بازی دادن به بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند
فرهنگمان را خیلی وقت است در باشگاه جا انداخته ایم و بازیکنان به روش بازی ما عادت دارند. این فرصت خوبی برای همه بازیکنان است و چالش اصلی خوب بازی کردن به عنوان یک تیم با وجود اعمال تغییرات است.کورتیس جونز فردا بازی می کند و به پنجاهمین بازی خود می رسد. بازی های او از همین مسابقات شروع شد. هر چقدر در بازی های بیشتری باشیم، بهتر است. با بازی های بیشتر فشار بیشتری رویمان است و کسب تجربه تیم بهتری می شویم. جونز نمونه خوبی است که بازی در جام حذفی و جام اتحادیه چقدر به یک بازیکن با استعداد کمک می کند. او نقش مهمی در این بازی خواهد داشت حال یا در خط هافبک یا در سه نفر تهاجمی تیم. از بازیکنان آکادمی رضایت داریم. آنها هیچوقت ناامیدتان نمی کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.