چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

بارسلونا 1 - گرانادا 1|صدای آژیر قرمز در کاتالونیا؛حال بارسای کومان اصلا خوب نیست!

بارسلونا 1 - گرانادا 1|صدای آژیر قرمز در کاتالونیا؛حال بارسای کومان اصلا خوب نیست!

بارسلونا در چارچوب هفته پنجم لالیگا اسپانیا، میزبان گرانادا بود. در شبی که گرانادا دقیقه 2 نیوکمپ را در سکوت فرو برد، کار از همان ابتدا برای بارسلونا دشوار شد. تیم کومان احتمالا یکی از پُر سانترترین بازی های تاریخ باشگاه را انجام داد، یکی از این سانترها در نهایت مثمر ثمر واقع شد و رونالد آرائوخو توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

به گزارش ایران ورزشی؛ در این بازی بارسلونا بدون 6 ستاره مصدوم خود وارد مسابقه شد و خیلی زود در اولین حمله گرانادا گلی دریافت کرد. پس از گل گرانادا به دفاع رفت و 90 دقیقه بازی تدافعی از خود به نمایش گذاشت. بارسلونا در مقابل دفاع چند لایه و اتوبوسی گرانادا به چند موقعیت نصفه و نیمه رسید ولی نتوانست به گل دست یابد تا اینکه در دقیقه 1+90 «رونالد آراخو» با پاس دیدنی «گاوی» به گل تساوی دست یافت تا بارسلونا در شب عملکرد ناامیدکننده خود به حداقل امتیاز دست پیدا کند.

نکته جالب در این مسابقه آمدن پیکه، مدافع بارسلونا در 10 دقیقه بازی بود که به عنوان مهاجم نوک وارد زمین شد. حملات بیشتر تنها به ارسال از جناحین بسنده شده بود که از این تاکتیک نیز به گل رسید. بارسلونا در این بازی آمار عجیب و کم نظیر 54 سانتر را به ثبت رساند که پس از سال 2003 بیشترین آمار در یک بازی لالیگایی به شمار می رود.

بارسلونا با این تک امتیاز، 8 امتیازی شد و در رده هفتم جدول با یک بازی کمتر باقی ماند. رئال مادرید با 13 امتیاز صدرنشین لالیگاست. تیم گرانادا نیز 3 امتیازی شد و در رده هفدهم قرار گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.