پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

نشست هیات رئیسه برای بررسی یک مشکل فنی

محمد بنا یکشنبه بر می‌گردد

محمد بنا یکشنبه بر می‌گردد

کشتی فرنگی هفته گذشته یک ماجرای پر حاشیه شد. استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی به دلیلی که هنوز مشخص نشده باعث شد تا یک هفته اخیر کشتی فرنگی را رد سردرگمی به سر ببرد.

کشتی فرنگی هفته گذشته یک ماجرای پر حاشیه شد. استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی به دلیلی که هنوز مشخص نشده باعث شد تا یک هفته اخیر کشتی فرنگی را رد سردرگمی به سر ببرد. بعد از ماجرای استعفا، اخبار زیادی درباره محمد بنا مطرح شد و گمانه‌زنی‌های زیادی به راه افتاد که هر یک بر حسب نظر شخصی خود ب اظهار نظر پرداختند. برخی از خبر از جدایی بنا دادند و برخی هم خواهان بازگشت محمد بنا شدند. در همین راستا امروز قرار است علیرضا دبیر در یک برنامه تلویزیونی حاضر شود و درباره استعفای محمد بنا صحبت کند. شاید صحبت‌های امروز علیرضا دبیر تکلیف را درباره اراده فدراسیون کشتی در بازگرداندن و یا قبول استعفای محمد بنا مشخص کند. هر چند محمد رضا طالقانی دوست نزدیک محمد بنا و عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی که اتفاقا با علیرضا دبیر هم رابطه بسیار خوبی دارد، چند روز پیش در مصاحبه خود اعلام کرد که ناز محمد بنا خریدن درد و فدراسیون کشتی باید به خواسته‌های او توجه کند. همین اظهار نظر نشان از این دارد که عزم فدراسیون برای بازگشت بنا خواهد بود. به همین منظور هم نشست هیات رئیسه فدراسوین کشتی برای بازگرداندن بنا روز یکشنبه قرار است برگزار شود و در این نشست به احتمال بسیار زیاد تصمیم جدی درباره بنا اتخاذ می‌شود. قبل‌تر از طالقانی هم علیرضا دبیر وعده برگزاری یک نشست با حضور محمد بنا را داده بود تا به این ماجرای استعفای پیامکی رسیدگی کند و حالا به احتمال بسیار زیاد روز یکشنبه در این نشست موضوع محمد بنا مطرح می‌شود و به احتمال زیاد خروجی این نشست بازگشت بنا خواهد بود

ظاهرا دلیل اختلاف نظر محمد بنا با مسئولان فدراسیون کشتی درباره زمان برگزاری اردوهای تیم ملی بوده که منجر به قهر بنا شد. محمد بنا خواهان برگزاری اردوهای بلند مدت است اما فدراسیون کشتی بر اساس پروتکل‌های بهداشتی اردوی کوتاه مدت با نفرات محدود را در نظر گرفته است. حالا باید دید روز یکشنبه در نشست هیات رئیسه فدراسیون کشتی چگونه به این موضوع ورود می‌کنند و این ماجرا چگونه حل می‌شود. البته یک نگاه مدیریتی هم در فدراسیون کشتی وجود دارد که به طور کل با اردوهای بلند مدت مخالف است. نگاهی که با الگوی موفقیت کشتی ایران در حدفاصل المپیک 2008 پکن و المپیک 2012 لندن کملا متفاوت است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.