شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

مهدی تارتار: با آمدن VAR دیگر حرف و حدیثی نمی‌ ماند

مهدی تارتار: با آمدن VAR دیگر حرف و حدیثی نمی‌ ماند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان می گوید این تیم فینالیست آسیا بوده است و وظیفه سنگینی برای سر و سامان به وضعیت‌اش داریم.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، مهدی تارتار بعد از دیدار دوستانه تیمش مقابل نساجی اظهار داشت:

خداراشکر شرایط خوبی داریم و باید از باشگاه تشکر کنم برای جذب نفرات مدنظر. این اردو کمک می‌کند که تیم را بهتر بشناسیم و بچه‌ها باهم هماهنگ شوند. بازیهای تدارکاتی بازی‌هایی است که میخواهیم ترکیب نهایی را برای شروع فصل به دست بیاوریم. خداراشکر همه چیز خوب است و انشالله بتوانیم شروع خوبی امسال داشته باشیم.
وی درباره آیا ذوب‌آهن می‌تواند سطحی که مدنظرش است را امسال کسب کند، عنوان کرد:

در این 4-٣ بازی تیم را خیلی خوب دیدم و بازیکنان با انگیزه‌ای داریم. سیستم‌های مختلفی را در تیم تست می‌کنیم و تقریبا به اهدافی که مدنظر است می‌رسیم.

تارتار راجع به اینکه دهمین تجربه سرمربیگری‌اش به نظر سخت‌ترین تجربه خواهد بود، خاطرنشان کرد:

کار سخت است ولی همه چیز شدنی است. ذوب‌آهن تیم بزرگی است و کاری به یکی دوسال پیش این تیم نداریم و این را به بچه‌ها هم گفته‌ام. قدم به تیمی گذاشتیم که نایب قهرمان آسیا بوده و این وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند. باید مخصوصا در سال صبور باشیم و قول می‌دهم در دو سه سال آینده چه من باشم و چه نباشم ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی باشد.
سرمربی ذوب‌آهن درباره نفراتی که به این تیم جذب شده‌اند، عنوان کرد:

خداراشکر ٨-٧ درصد نفرات مدنظر جذب شده‌اند ولی واقعا تیم ما نیاز به ترمیم اساسی داشت. فقط هفت بازیکن لیگ برتری می‌توانیم جذب کنیم و هنوز در برخی پست‌ها مشکل داریم. اگر بتوانیم بازیکنی پیدا کنیم جذب می‌کنیم وگرنه با همین نفرات هم می‌توانیم به اهداف‌مان برسیم. خودم کار کردن با جوان‌ها و شناسایی استعدادها را دوست دارم ولی بچه‌ها نیز باید توانایی لازم را داشته باشند و از فرصت موجود استفاده کنند.
سرمربی ذوب‌آهن درباره برنامه‌های او برای ماندن در این تیم و اینکه گفته شده به دلیل اینکه او می‌خواهد پایان سال از ذوب‌آهن جدا شود قرارداد بازیکنان یک ساله امضا شده است، گفت:

اکثر بازیکنان دو سه ساله قرارداد بسته‌اند ولی بعضی از بازیکنان شرایط سنی‌شان طوری است که خود باشگاه هم راغب نبود قرارداد طولانی داشته باشند.
وی درباره اینکه گفته می‌شود VAR قرار است در نیم فصل پیش رو به لیگ برتر اضافه‌ شود، اشاره کرد:

اگر این اتفاق رخ بدهد من به یکی از آرزوهایم می‌رسم. در این ساله‌هایی که کار کردیم خیلی صدمه دیدیم. نمی‌گویم به عمد بوده ولی اشتباهات تاثیرگذار بوده است. این اشتباهات روی سرنوشت کاری من خیلی تأثیرگذار بوده است و عمدی هم نبوده ولی با آمدن VAR دیگر حرف و حدیثی نمی‌ماند و منِ مربی با چه بهانه‌ای می‌خواهم سر داور داد بزنم و شلوغ کاری کنم؟ همه چیز در ٩ بازی مشخص می‌شود. از فدراسیون و راس آن آقای عزیزی خادم خواهش می‌کنم سخت پیکر باشند که این اتفاق خوب رخ بدهد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.