شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

دیدار مدیرعامل پیکان با مهدی مهدوی کیا

دیدار مدیرعامل پیکان با مهدی مهدوی کیا

مدیرعامل باشگاه پیکان بعدازظهر امروز در اردوى تیم المپیک با مهدى مهدوى‌کیا دیدار کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از روابط عمومى باشگاه فرهنگى ورزشى پیکان، اکبر محمدى مدیرعامل باشگاه پیکان با همراهى سعید دقیقى مشاور اجرایى و مدیر تیم فوتبال این باشگاه پیش از تمرین امروز تیم المپیک با مهدى مهدوى‌کیا دیدار و گفت و گو کردند.

محمدى سرمربى سابق تیم‌هاى ملى نوجوانان و جوانان که در باشگاه بانک ملى با مهدوى‌کیا همبازى بود در این دیدار ضمن تبریک انتخاب سرمربى جدید تیم المپیک با اعلام آمادگى باشگاه پیکان براى همکارى با این تیم گفت:

مجموعه پیکان با تمام ظرفیت‌هاى خودش از تیم المپیک حمایت مى‌‌کند. از حضور پنج بازیکن تیم در اردوى امیدهاى فوتبال ایران خوشحالیم و امیدواریم با هدایت مهدى مهدوى‌کیا این تیم در مسابقات قهرمانى آسیا موفق باشد.
مدیرعامل پیکان که پیش از این رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال بود اضافه کرد:

حمایت همه اهالى فوتبال از تیم المپیک مى‌تواند موجب موفقیت این تیم شود و بدون شک باشگاه‌ها هم با حضور یک نام بزرگ و چهره شناخته شده مثل مهدوى‌کیا حمایت از این تیم را وظیفه خودشان مى‌دانند.
مهدوى کیا سرمربى تیم المپیک هم با قدردانى از مدیرعامل باشگاه پیکان گفت:

حضور شما براى من باعث دلگرمى و افتخار بود. تنها براى کمک کردن به این نسل از جوانان فوتبال ایران مسئولیت هدایت تیم امید را قبول کردم و امیدوارم در این مسیر موفق باشیم. پیکان همیشه یکى از باشگاه‌هاى بازیکن ساز و موفق فوتبال کشور بوده و در رده‌هاى مختلف تیم‌هاى پایه بازیکنان زیادى داشته است. امیدوارم با کمک این باشگاه سایر باشگاهها و همه اهالى فوتبال بتوانیم در این مسیر دشوار به موفقیت برسیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.