چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

بگو مگوی کنعانی‌زادگان با هوادار استقلال کار دستش داد

کنعانی زادگان: چون می دانند در قطر خوب پول در می آورم، جریمه ام کردند!

کنعانی زادگان: چون می دانند در قطر خوب پول در می آورم، جریمه ام کردند!

کنعانی‌زادگان در گفت‌وگو با ایران ورزشی: چون در قطر بازی می‌کنم چنین جریمه سنگینی در نظر گرفتند

ایران ورزشی- دیروز خبر جالبی روی سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد. خبر محرومیت تعلیقی حسین کنعانی‌زادگان و جریمه نقدی فرشید اسماعیلی.
بنا بر حکم کمیته اخلاق، فرشید اسماعیلی به پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده و ادامه فعالیتش منوط به اخذ تأییدیه از فدراسیون فوتبال است. همچنین حسین کنعانی‌زادگان نیز به 200 میلیون تومان جریمه نقدی و همچنین 2 جلسه محرومیت تعلیقی به مدت 2 سال محروم شده است.
در حکمی که کمیته اخلاق صادر کرده، اینطور نوشته شده که «به دلیل تخلفات» این بازیکن محروم شده و دلیل مشخصی برای جریمه ۲۰۰ میلیون تومانی او عنوان نشده اما دیروز خیلی‌ها این حکم را به ویدئوی منتشره از این بازیکن ملی‌پوش در اینستاگرام و بگو مگوی وی با یک هوادار استقلال که بعدها منجر به صدور بیانیه باشگاه استقلال و شکایت آنها از این بازیکن شد، می‌دانند. نکته مهم در مورد این حکم که فدراسیون فوتبال روی سایتش گذاشته این است که اگر کنعانی‌زادگان به موقع جریمه سنگین ۲۰۰ میلیون تومانی را پرداخت نکند حتی به بازی‌های ملی هم نمی‌رسد. او باید برای بازی‌های ملی پیش‌رو که در مهرماه برگزار می‌شود٬ از کمیته اخلاق مجوز بگیرد و این می‌تواند یک چالش برای فدراسیون فوتبال باشد. آیا آنها حاضر هستند قید بازیکن ملی‌پوش‌شان که در چند وقت اخیر فیکس بوده را بزنند؟
حسین کنعانی‌زادگان که این روزها لژیونر شده و در قطر توپ می‌زند البته نظر جالبی درباره حکم فدراسیون دارد. او در گفت‌وگویی اختصاصی به ایران ورزشی می‌گوید: «این فیلمی که جدیداً رویش مانور داده می‌شود برای ۲ سال پیش است و حالا چون من به قطر آمده‌ام این جریمه برای من در نظر گرفته شده چون می‌گویند در قطر دارد خوب پول می‌گیرد و می‌تواند چنین جریمه‌ای را بپردازد!»
مدافع ملی‌پوش سابق پرسپولیس در ادامه البته می‌گوید امیدوار است رأی شکسته شود: «توکل به خدا. اشکالی ندارد. وکیلم در حال پیگیری است. ببینیم چه می‌شود.» کنعانی‌زادگان که دلخور به نظر می‌رسد اینطور صحبت‌هایش را با ایران ورزشی به اتمام می‌رساند: «به جای اینکه از بازیکنی که لژیونر شده حمایت کنند تا جا برای سایر فوتبالیست‌های ایرانی هم باز شود، این رفتار را می‌کنند چون شنیده‌اند قطر خوب پول می‌دهد چنین جریمه سنگینی بریده‌اند. آن هم بعد از دو سال که از فیلم مذکور می‌گذرد.»
باید دید سرنوشت این جریمه چه می‌شود و آیا واقعاً اجازه بازی حسین کنعانی‌زادگان فقط وقتی صادر می‌شود که ۲۰۰ میلیون تومان جریمه‌اش را پرداخت کند یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.