سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

ختافه 1 - اتلتیکومادرید 2|گره کوری که سوارز با دندان باز کرد

ختافه 1 - اتلتیکومادرید 2|گره کوری که سوارز با دندان باز کرد

تیم های ختافه و اتلتیکو مادرید در چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان سیمئونه به پایان رسید.

به گزارش ایران ورزشی، اتلتیکومادرید که تا دقیقه 80 از ختافه عقب بود، در دقایق پایانی دو بار توسط لوییس سوارز به گل رسیده و به سه امتیاز ارزشمند این دیدار دست یافت. در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در دقیقه 18 بود که اتلتیکومادرید فرصت داشت از روی یک موقعیت ایستگاهی در گوشه زمین به گل برسد، اما ضربه لودی از بالای دروازه به بیرون رفت. در اواسط نیمه اول ماسیاس با حرکت از سمت راست می توانست دروازه یان اوبلاک را باز کند، اما ضربه او از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

اما در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول کم هیجان رو به اتمام است، ختافه در دقایق پایانی به گل رسید. دفع توپ یان اوبلاک به ماکسیموویچ رسید و ارسال او را میتروویچ تبدیل به گل کرد تا ختافه بر خلاف انتظار با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

اتلتیکومادرید در نیمه دوم برای جبران گل خورده به میدان آمده و در دقیقه 54 و روی ضربه آنتوان گریزمان می توانست به گل تساوی هم دست یابد، اما شوت این ستاره فرانسوی با بدشانسی به بیرون رفت.

در دقیقه 66 لوییس سوارز تا آستانه باز کردن دروازه ختافه پیش رفت، اما ضربه این مهاجم باتجربه به دیرک دروازه حریف برخورد کرد. در دقیقه 75 کارلس آلینا از ختافه با کارت قرمز مواجه شده تا امیدهای اتلتیکو برای بازگشت افزایش یابد. اما در دقیقه 80 اتلتیکومادرید به گل تساوی دست یافت. روی پاس دقیق هرمسو در محوطه، لوییس سوارز با کنترل خوب و ضربه ای دقیق موفق به باز کردن دروازه ختافه شد.

اما در دقیقه 91 و این بار با ارسال شیمه ورسالیکو از سمت راست بود که سوارز با جایگیری مناسب و ضربه سر دقیق خود موفق به زدن گل دوم هم شد تا اتلتیکو در این دیدار به برتری دست یابد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.