جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

ژکو: یک تیم بزرگ می توانست به این شکل ببرد و اینتر تیم بزرگی است

ژکو: یک تیم بزرگ می توانست به این شکل ببرد و اینتر تیم بزرگی است

مهاجم بوسنیایی باشگاه اینتر معتقد است پیروزی مقابل فیورنتینا در شب گذشته از یک تیم بزرگ برمی آمد و نراتزوری را تیمی بزرگ خواند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از DAZN، تیم اینتر شب گذشته مقابل فیورنتینا صف آرایی کرد و با وجود این که فیورنتینا در نیمه اول تیم برتر میدان بود و توانست گل اول مسابقه را هم بزند اما در نهایت این اینتر بود که با گل های دارمیان، ژکو و سپس پریشیچ به برتری سه بر یک رسید. نکته جالب این است که الکسیس سانچز و دومفرایز قبل از به ثمر رسیدن گل های دارمیان و ژکو کنار خط منتظر ایستاده بودند تا با این دو بازیکن تعویض شوند. حال ادین ژکو در مورد این اتفاق و همچنین پیروزی تیمش گفت:

بعدا از مربی می پرسم که آیا چیزی دید که تصمیم گرفت در تعویض تغییر ایجاد کند؟(می خندد) فقط یک تیم بزرگ می تواند چنین پیروزی به دست بیاورد و ما تیم بزرگی هستیم. در نیمه اول سختی زیادی کشیدیم اما خوشبختانه بیش از یک گل نخوردیم. فیورنتینا در نیمه اول فوق العاده بود اما در نیمه دوم اندکی عقب کشیدند و ما هم به عنوان تیم کامل تر بودیم و توانستیم آن دو گل را بزنیم و بازی را برگردانیم.
مهاجم بوسنیایی در پاسخ به این که برخی معتقد بودند نمی تواند در کنار مارتینز بازی کند اما حالا آنها زوج خوبی را تشکیل داده اند نیز گفت:

  بازیکنان با استعداد همیشه می توانند در کنار هم بازی کنند. خوشحالم که در کنار چنین قهرمان هایی هستم. امروز به عنوان یک تیم فوق العاده برنده شدیم و امیدوارم در این فصل دفعات زیاد دیگری این اتفاق بیافتد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.