چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

مویزه کین بازهم قربانی نژادپرستی شد

مویزه کین بازهم قربانی نژادپرستی شد

هواداران اسپتزیا شعارهای نژادپرستانه علیه مویزه کین سر دادند

به گزارش ایران ورزشی؛ مویزه کین، مهاجم 21 ساله ایتالیایی که دوباره پیراهن یوونتوس را به تن می کند، اولین گلش پس از بازگشت به این تیم را به ثمر رساند و در جریان پیروزی 3-2 مقابل اسپتزیا، گل اول تیمش را زد. به گزارش گل ایتالیا، امانوئل جیاسی، مهاجم غنایی اسپتزیا که گل زیبایی به یوونتوس زد، در مصاحبه با DAZN تایید کرد هواداران تیمش به مویزه کین توهین های نژادپرستانه کرده اند:

مویزه کین به من گفت وقتی گلزنی کرد، هواداران ما [اسپتزیا] علیه او توهین های نژادپرستانه انجام دادند. به او گفتم نگران نشو، اگر همچنان توهین ها ادامه دارد، فورا به داور می گوییم بازی را متوقف کند.
این نخستین باری نیست که مویزه کین در استادیوم های ایتالیا، توهین های نژادپرستانه می شنود. در سال 2019 وقتی که مویزه کین تازه در یوونتوس چهره شده بود، در خانه کالیاری گلزنی کرد اما هواداران این تیم توهین های نژادپرستانه شدیدی نسبت به او انجام دادند که این اتفاق، باعث بروز جنجال های زیادی شد. یکی از این اتفاقات، سوتفاهمی بود که لئوناردو بونوچی پیش آورد و مویزه کین را به دلیل خوشحالی تحریک آمیز مقابل هواداران کالیاری، به اندازه آن ها مقصر دانست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.