جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: به خاطر ادامه فصل تصمیم گرفتیم در لیگ کاپ از بازیکنان ذخیره استفاده کنیم

اوله گونار سولسشر: به خاطر ادامه فصل تصمیم گرفتیم در لیگ کاپ از بازیکنان ذخیره استفاده کنیم

منچستریونایتد در شبی که ۱۱ تغییر نسبت به بازی قبل داشت و در غیاب امثال مگوایر، واران، دخیا، شاو، پوگبا و رونالدو، حریف چکش ها نشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MEN، سرمربی منچستریونایتد در تصمیمی شجاعانه، ترجیح داد به ستاره های اصلی خود در لیگ کاپ فشار نیاورد و در نهایت شاهد حذف تیمش در دور سوم آن مسابقات بود. سولسشر در پایان مسابقه گفت:

زدن ۲۷ شوت نشان می دهد هر کسی شانس خودش را امتحان کرد. به هیچ وجه نمی توان ایرادی به نگرش تیم وارد کرد. با کمی همراهی شانس و دقت بیشتر و یا تصمیماتی که به نظر این روزها به سود ما اتخاذ نمی شود، اوضاع می توانست طور دیگری پیش برود. این بار هم پنالتی واضحی روی جسی (لینگارد) صورت گرفت. مارک نوبل افتاد و او را هم با خودش کشید. جای بحثی باقی نمانده بود. من هرگز قهرمان این جام نشده ام و همچنان باید به دنبال آن باشم چون دوست دارم این جام را در کارنامه خود داشته باشم. ولی ما باید تصمیماتی می گرفتیم تا اعضای تیم برای ادامه فصل به سرعت آماده شوند. گاهی باید تغییراتی اعمال کرد و دست به خطر زد و ما همین کار را کردیم

سرمربی شیاطین سرخ اضافه کرد:

همه بازی ها مهم هستند ولی بر اساس ترکیب هایی که ما در دوران حضور من در باشگاه در این جام استفاده کردیم، می توانید متوجه شوید که اولویت با فرصت دادن به آن هایی است که کمتر بازی کرده اند چون می دانیم که فصل بسیار بلندی در پیش است.
سولسشر در پایان در مورد بازگشت الکس تلس از مصدومیت گفت:

بازگشت الکس خیلی خوب بود و شاید ۱۰-۱۵ دقیقه طول کشید تا خودش را در بازی پیدا کند. ما شروع ضعیفی داشتیم و در ۵ دقیقه پایانی هم خیلی باز بازی کردیم ولی چاره دیگری نداشتیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.