جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

با موتور رفتیم توپ را برای تدارکات بیاوریم

جهانبخش: موتورسواری را دوست دارم اما از خطراتش می‌ترسم

جهانبخش: موتورسواری را دوست دارم اما از خطراتش می‌ترسم
امیر اسدی
امیر اسدی خبرنگار

علیرضا جهانبخش در هلند احساس آرامش می‌کند و این را می‌توان هم از نمایشی که او در فاینورد ارائه می‌دهد دید و هم از اتفاقات خارج از زمین و یا حین تمرین.

به گزارش ایران ورزشی؛ علیرضا جهانبخش در هلند احساس آرامش می‌کند و این را می‌توان هم از نمایشی که او در فاینورد ارائه می‌دهد دید و هم از اتفاقات خارج از زمین و یا حین تمرین.
یکی دو روز قبل عکس جالبی از ستاره تیم ملی ایران در تمرین فاینورد منتشر شد که او سوار بر موتور شده و اطراف زمین تمرین از این وسیله نقلیه استفاده می‌کند.  در ابتدا تصور بر این بود که جهانبخش با موتور به تمرین فاینورد رفته اما وقتی با کاپیتان تیم ملی ایران صحبت کردیم، او حرف‌های جالبی در این زمینه به زبان آورد. جهانبخش در گفت و گو با ایران ورزشی، درباره عکس منتشر شده اینگونه توضیح داد: «در هلند خیلی‌ها دوچرخه سوار می‌شوند و کارهای خود را با این وسیله نقلیه انجام می‌دهند. اگر یادتان باشد زمانی که در نایمخن بازی می‌کردم، من هم برخی اوقات با دوچرخه به تمرین می‌رفتم. البته ماجرای این موتور با آن دوچرخه کاملاً فرق دارد. این موتور متعلق به یکی از تدارکات تیم ما است که همیشه کنار زمین آن را پارک می‌کند. من هم دیدم آنجاست و آن را روشن کردم و سوارش شدم. هم‌تیمی‌ام، مارکو سنه‌سی هم گفت من هم می‌خواهم سوار بشوم و ترک تو بنشینم. یکی از توپ‌های تمرین هم آن سمت زمین افتاده بود و چه کاری بهتر از اینکه با موتور برویم و آن را برای تدارکات بیاوریم. با هم سوار بر موتور شدیم، رفتیم و توپ را آوردیم. عکاس باشگاه هم وقتی این صحنه را دید، تصویر جالبی از ما شکار کرد که برای خودم جنبه فان و شوخی داشت.»
جهانبخش که این روزها عضوی کلیدی از ترکیب فاینورد است و در پیراهن این تیم درخشیده، البته به موتورسواری علاقه‌مند است اما در کنار این مسأله از خطراتش هم ترس دارد: «معمولاً هر وقت این موتور هست و تدارکات ما آن را کنار زمین می‌آورد، من سوار می‌شوم و یک دور می‌زنم. موتور و موتورسواری را دوست دارم اما از ریسک و خطراتش می‌ترسم و به همین دلیل خیلی از آن استفاده نمی‌کنم. هر چند باز هم تأکید می‌کنم موتور را خیلی خیلی دوست دارم.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.