پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

رحمتی- نفت مسجدسلیمان، منتفی شد

فرماندار مانع بازگشت پورموسوی!

فرماندار مانع بازگشت پورموسوی!
آنیتا حسینی پور
آنیتا حسینی پور خبرنگار

کمتر از یک ماه دیگر به شروع فصل بیست و یکم لیگ برتر باقی مانده و هنوز تکلیف سرمربی زردپوشان مسجدسلیمانی مشخص نشده است. مسجدسلیمانی‌ها ابتدا قرار بود با محمود فکری کار خود را دنبال کنند اما به محض اینکه متوجه شدند سیروس پورموسوی قرار نیست در صنعت‌نفت آبادان بماند، با این سرمربی مذاکره کردند و خیلی زود به توافق رسیدند.

به گزارش ایران ورزشی؛ کمتر از یک ماه دیگر به شروع فصل بیست و یکم لیگ برتر باقی مانده و هنوز تکلیف سرمربی زردپوشان مسجدسلیمانی مشخص نشده است. مسجدسلیمانی‌ها ابتدا قرار بود با محمود فکری کار خود را دنبال کنند اما به محض اینکه متوجه شدند سیروس پورموسوی قرار نیست در صنعت‌نفت آبادان بماند، با این سرمربی مذاکره کردند و خیلی زود به توافق رسیدند. پورموسوی بعد از امضای قراردادش که بلافاصله بعد از توافق انجام شد، لیست مورد نظر را به باشگاه نفت مسجدسلیمان داد تا بازیکنان موردنیازش جذب شوند. باشگاه هم بدون هیچ معطلی دست به کار شد و همان شب با محمد طیبی قرارداد بست. بازیکنان طبق لیست در حال جذب بودند که توافق نکردن با حبیب فرعباسی دروازه‌بان تراکتور که با ذوب‌آهن قرارداد بسته بود، باعث شد یکسری اختلافات به وجود بیاید. البته در کنار آن، بحث انتخاب سرپرست تیم هم دلیل دیگری برای بیشتر شدن سوءتفاهمات بود. بر این اساس، سیروس پورموسوی در اقدامی عجیب قهر کرد و به اردوی تیم در تهران نرفت.
سیروس پورموسوی در این مدت، به شکل عجیبی جواب تلفن هیچ‌کدام از مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان را نمی‌داد که این مسأله باعث دلخوری آنها شد. به همین دلیل بعد از دعوت کردن سرمربی به جلسه که از طریق رسانه‌ها انجام شد، وقتی واکنشی از سوی این سرمربی ندیدند، ترجیح دادند به سراغ گزینه‌های دیگر برای سرمربیگری بروند. در ابتدا تصور می‌شد باشگاه نفت مسجدسلیمان دوباره با محمود فکری مذاکره خواهد کرد اما این اتفاق نیفتاد و آنها به سراغ مهدی رحمتی رفتند. توافق اولیه با رحمتی صورت گرفت که ناگهان سیروس پورموسوی بی‌خیال قهر کردن شد و در مصاحبه‌ای اعلام کرد قهر نبود و به دلیل کسالت نمی‌توانست جواب تماس‌هایش را بدهد. در صورتی که همه می‌دانند اینطور نبود.
به هر حال، با این صحبت‌ها هم مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان کوتاه نیامدند و اعلام کردند دیگر به هیچ‌وجه با پورموسوی کار نخواهند کرد. هنوز از این اتفاق چیزی نگذشته که خبر رسید مهدی رحمتی با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان به توافق نهایی نرسید و قصد ندارد در این تیم کار کند. بعد از آن هم همانطور که انتظار می‌رفت بحث بازگشت سیروس پورموسوی پیش آمد. دیروز جلسه‌ای برگزار شد تا سوءتفاهمات برطرف شود. در این جلسه نظری مدیرعامل باشگاه، سلیمانی و داراب‌پور حضور داشتند و اتفاقاً مذاکرات هم خوب پیش رفت اما وقتی توافق دوباره به اطلاع دیگر اعضای هیأت مدیره و فرماندار مسجدسلیمان رسید، مخالفت شدیدی با این توافق صورت گرفت که همین هم باعث شد پورموسوی به شکل دوستانه‌ای از نفت مسجدسلیمان جدا شود و البته یک ایجنت را دلیل این اتفاق بداند. پورموسوی بعد از این جلسه در پستی اینستاگرامی از فسخ قراردادش نوشت. در بخشی از این پست آمده: «جلسه به شکل خوبی پیش رفت و برنامه‌‌ها و موضوع جذب بازیکنان مطرح شد و در انتهای جلسه برای تأیید نهایی با اعضای هیأت مدیره و جناب فرماندار تماس گرفته شد که  متأسفانه با مخالفت شدید برخی از اعضای خاص محترم هیأت مدیره و جناب فرماندار محترم برای ادامه همکاری بنده مواجه شده و این عزیزان تأکید به قطع همکاری داشته‌اند. هر چند در این مخالفت‌ها رد پای یک ایجنت معروف که اتفاقاً امروز در هتل محل ملاقات دیده شد بی‌تأثیر نبود. لذا به احترام مردم شریف و هواداران نفت مسجدسلیمان و آرامش بازیکنان به صورت توافقی و دوجانبه قرارداد خود را با باشگاه نفت فسخ نمودم.»
با این اوصاف حالا باید دید چه شرایطی برای نفت مسجدسلیمان به وجود می‌آید و چه کسی سرمربی این تیم پرطرفدار خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.