چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

جلسه گرشاسبی با ویسی و بازیکنان فولاد خوزستان

جلسه گرشاسبی با ویسی و بازیکنان فولاد خوزستان

مدیرعامل باشگاه فولاد با حضور در محل اقامت تیم بزرگسالان، جلسه‌ای با اعضای تیم برگزار کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در ابتدای این جلسه عبدالله ویسی سرمربی و سید محمد علوی مدیر تیم، ضمن تشکر از امکانات فراهم شده توسط باشگاه برای تیم بزرگسالان در دو اردوی اخیر از روند برگزاری اردو، تمرینات و تمامی مسائل جانبی دیگر ابراز رضایت کامل کردند و از اتحاد، تلاش و هدف دسته‌جمعی همه اعضای تیم برای شادی مردم خوزستان و هواداران فولاد سخن گفتند.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد نیز با تشکر از تلاش‌های مستمر کادرفنی، بازیکنان و اعضای تیم و ابراز رضایت از نظم و انضباط تیمی، در خصوص مسائل مختلف تیم و باشگاه صحبت کرد. گرشاسبی همچنین گفت:

کارخانه و باشگاه فولاد آمادگی حمایت همه جانبه و فراهم کردن امکانات مورد نیاز تیم بزرگسالان و تمام تیم‌های باشگاه را دارد و از همه اعضا خواست تا با انسجام و اتحاد بیشتر برای موفقیت فولاد و شادی هواداران خونگرم بجنگند و در شرایطی که پنجره باشگاه بسته شده با تلاش بیشتر آن کمبود را جبران کنند.
همچنین ایوب والی کاپیتان تیم از طرف بازیکنان ضمن تشکر ویژه بابت حمایت همه جانبه مدیرعامل باشگاه و دیگر مسئولان کارخانه و باشگاه از تیم، مسائل مربوط به بازیکنان را مطرح کرد. دکتر مرادی نیز در پایان این جلسه در خصوص مسائل پزشکی نیز صحبت‌هایی را به بازیکنان گوشزد کرد تا پایان‌ بخش این جلسه صمیمی و دوستانه باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.