شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمان: در هر لیگی یک باشگاه از بقیه موفق تر است

یولیان ناگلزمان: در هر لیگی یک باشگاه از بقیه موفق تر است

یولیان ناگلزمان می گوید سلطه بایرن مونیخ بر فوتبال آلمان یک چیز طبیعی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای آلمان، سرمربی باواریایی ها در نشست خبری خود قبل از بازی گروتر فورث - بایرن مونیخ شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وضعیت بازیکنان تیم
سرژ (گنابری) و جمال (موسیالا) به تمرینات برگشته اند. کینگ (کومان) برای بازی با گروتر فورث جزو گزینه ها نیست ولی خوشحالیم که مجددا او را در حال دویدن می بینیم. تولیسو هم فعلا جزو گزینه ها نیست ولی حالش بهتر شده است. لوکاس (هرناندز) روز گذشته مشکلی جزئی از ناحیه زانو داشت ولی امروز برگشته است. کریستین فروشتل هم جانشین اسون اولرایش خواهد شد.
تقابل با گروتر فورث
اهداف دو تیم کاملا با هم فرق دارد. فورث تازه صعود کرده است و کار آسانی برای جا افتادن سریع در لیگ ندارد. ما مدعی اصلی هستیم و می خواهیم برنده شویم. ما می خواهیم جایگاه خود در صدر جدول را حفظ کنیم.
تمرین کردن روی پرتاب های اوت
این ایده متعلق به دینو توپمولر بود که مربی ضربات ایستگاهی تیم است. پرتاب اوت موقعیت خاصی است چون بازیکن مسئول، بیرون از زمین قرار دارد و این یعنی یک بازیکن کمتر خواهید داشت. کار کردن روی این صحنه ها اهمیت دارد. ۳۰ درصد از گل ها از راه ضربات شروع مجدد به ثمر می رسند و پرتاب های اوت هم جزو آن ها هستند. ما مقابل بوخوم در این زمینه چندان خوب عمل نکردیم و بنابراین به دنبال ارائه عملکرد بهتری هستیم. بازیکنان هم خیلی از این موضوع استقبال کردند.

تفاوت کیفی در بوندسلیگا؟
در تمامی لیگ ها و نواحی، یک تیم از بقیه موفق تر است. باقی تیم ها باید تلاش خودشان را انجام بدهند. همه باید نهایت توان خود را به کار بگیرند. من در گذشته همواره همین کار را کردم. ما رقبای سرسختی می خواهیم. 
شایعات مرتبط با آنتونیو رودیگر
علاقه ای به صحبت کردن در مورد بازیکنان سایر باشگاه ندارم و ضمنا پنجره نقل و انتقالات هم بسته شده است. او یک ملی پوش آلمانی است و عملکرد خیلی خوبی از خود بر جا می گذارد. توماس (توخل) به او کمک کردن تا به بهترین سطح خودش برسد. 
احتمال بازی کردن مارسل سابیتزر در پست وینگر در بازی فردا
سابیتزر می تواند در کنار خط بازی کند. این بهترین پست او نیست و او در وسط زمین بهتر کار می کند. او هنوز در حال جا افتادن در تیم است و گزینه ای برای ترکیب اصلی ما محسوب می شود. 
احتمال قرار گرفتن موسیالا و گنابری در ترکیب اصلی تیم
سرژ و جمال می توانند بازی کنند ولی ما باید تا فردا صبر کنیم تا ببینیم چه واکنشی به تمرینات خواهند داشت. ما باید هفته آینده در لیگ قهرمانان بازی کنیم. شانس حضور داشتن آن ها در ترکیب اصلی تیم برای مسابقه فردا ناچیز است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.