جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

مورینیو: تصمیم داور برای اخراج پلگرینی مسخره بود

مورینیو: تصمیم داور برای اخراج پلگرینی مسخره بود

پس از برتری 1-0 آاس رم مقابل اودینزه در هفته پنجم فصل 2021/22 سری آ، ژوزه مورینیو گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ مورینیو در مصاحبه با DAZN گفت:

بازی بعدی پس از شکست همیشه از نظر روحی و ذهنی بسیار دشوار است. به نظرم در 35 دقیقه ابتدایی به خوبی در سطح خود بازی کردیم و مقابل اودینزه که در کارهای دفاعی بسیار منظم است، بازی را تحت کنترل داشتیم. به گل رسیدیم و فرصت های دیگری هم داشتیم. در نیمه اول در انتقال توپ بسیار خوب ظاهر شدیم.
در نیمه دوم کنترل بازی را از دست دادیم اما همچنان مثل یک تیم بودیم. برخلاف بازی با هلاس ورونا، این بار در لحظات دشوار بازی متحد ماندیم. سعی کردیم فضایی به حریف ندهیم و توپ را از منطقه خطر دور نگه داریم. بازی خوب اما سختی بود.
اخراج پلگرینی؟ تصمیم داور مسخره بود. هیچ کلمه دیگری برای توصیف این صحنه به ذهنم نمی رسد. فوتبال ورزشی است که برخوردهای زیادی در آن پیش می آید و بدون برخورد، فوتبال به ورزش دیگری تبدیل می شود. نمی دانم سیستم فرجام خواهی در ایتالیا چگونه است اما اگر امکان این کار باشد، باید سعی خود را انجام بدهیم. به نظرم پلگرینی سزاوار دریافت کارت زرد دوم نبود و تردید زیادی در مورد این صحنه وجود دارد. اگر راهی برای فرجام خواهی باشد، حتما این کار را انجام می دهیم تا پلگرینی بتواند روز یکشنبه مقابل لاتزیو بازی کند.

مورینیو از 8 بازی خود در رم موفق به کسب 7 برد شده است اما از او سوال شد رم فقدان چه چیزی را حس می کند؛ سرمربی رم در این مورد گفت:

فقط زمان نیاز داریم و البته نمی خواهم در این مورد با شما صحبت کنم. کادر فنی بسیار قدرتمندی دارم و می خواهم تجربیات خود را به تیم منتقل کنم اما به زمان نیاز است. در کنار زمان به چیزهای دیگری هم نیاز داریم اما این موارد را با رسانه ها در میان نمی گذارم. مالکان باشگاه و هواداران باید احساسات و انتظارات خود را کنترل کنند، از تیم حمایت کنند و تاکنون دقیقا همینطور بوده است. مشاهده کردیم که پس از باخت مقابل هلاس ورونا نیز هواداران پشت تیم بودند و از ما حمایت کردند. این رفتاری است که عاشقش هستم.
دربی دلاکاپیتاله؟ هنوز بازی های لاتزیو در این فصل را ندیده ام. خلاصه بازی ها و گل های لاتزیو را دیده ام اما هنوز به طور کامل بازی های این تیم را مرور نکرده ام. فردا و پس فردا به طور دقیق آنها را آنالیز خواهیم کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.