یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

رونالد کومان: در این کشور، شما را به خاطر هیچ از زمین اخراج می کنند

رونالد کومان: در این کشور، شما را به خاطر هیچ از زمین اخراج می کنند

سرمربی بارسلونا نمی داند به چه علت مقابل کادیز اخراج شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Barca Universal بارسلونا در چارچوب هفته ششم لالیگا، مهمان کادیز بود. بلوگرانا که فصل قبل مقابل این تیم در کسب پیروزی ناکام مانده بود، امشب هم نتوانست کاری از پیش ببرد و با نتیجه 0-0 متوقف شد تا جایگاه رونالد کومان بیش از پیش به خطر بیافتد. سرمربی بارسلونا که در این بازی با کارت قرمز دل سرو مواجه شد و احتمالا دو جلسه محرومیت را در پیش خواهد داشت، در مصاحبه پس از بازی گفت:

ناراضی ام چون 4 یا 5 موقعیت عالی گلزنی داشتیم که آنها را از دست دادیم. می خواهم به نگرش تیم توجه داشته باشم، نه موقعیت شخصی خودم. اخراج؟ به داور چهارم گفتم که دو توپ داخل زمین است، ظاهرا همه به جز داور توپ دوم را دیدند. در این کشور به خاطر هیچ از زمین اخراج می شوید. همیشه گفته ام که باید تلاشمان در راستای پیروزی در مسابات و کسب جام باشد. باید واقع بین باشید و  نگاهی به ترکیبی که امروز در اختیار داشتیم بیاندازید، 7 بازیکن مصدوم داریم که همه آنها می توانند بازیکن ثابت ترکیب ما باشند.
بیانیه دیروز؟ ما در هتل با رئیس لاپورتا ملاقات کردیم. اگر باشگاه قصد مذاکره و حرف زدن دارد، روزهای آینده هم فرصتش را داریم. نکته مثبت بازی، نگرش بچه ها بود، این نگرش برای مربیان بسیار مهم است. تیم حتی زمانی که 10 نفره بود هم تلاش می کرد بازی را پیروز شود. اخراج فرنکی (دی یونگ) کار را دشوارتر کرد.  برای کسب یک نتیجه خوب جنگیدیم اما کمی از کمبود خلاقیت در خط حمله ضربه خوردیم، البته که چند موقعیت خوب هم داشتیم. به عنوان یک تیم تحت فشار هستیم و گاهی اوقات حل کردن برخی مشکلات دشوار است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.