جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

وین رونی: مجبور شدم با تلفن دکتر باشگاه تماس بگیرم تا مالک دربی کانتی جوابم را بدهد!

وین رونی: مجبور شدم با تلفن دکتر باشگاه تماس بگیرم تا مالک دربی کانتی جوابم را بدهد!

سرمربی دربی کانتی می گوید مالک این باشگاه جواب تلفن های او را نمی دهد و مجبور شده است با تلفن دکتر باشگاه به مالک تیم زنگ بزند!

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، باشگاه دربی کانتی این روزها شرایط پیچیده ای را تجربه می کند. این باشگاه بعد از اعلام ورشکستگی با کسر 12 امتیاز از مجموع امتیازات این فصلش رو به رو شد تا به قعر جدول چمپیونشیپ سقوط کند و مشخص نیست چه آینده ای در انتظار این باشگاه است. حال وین رونی، سرمربی باشگاه دربی کانتی می گوید مالک این باشگاه بیش از 6 هفته است که با او صحبتی نکرده است. رونی که در نقل و انتقالات تابستانی هم هیچ بودجه ای در اختیار نداشت و مجبور شد فقط به جذب بازیکنان قرضی و رایگان اقدم کند، در این باره می گوید:

رفتار آنها محترمانه نبود و با صداقت رفتار نکردند. آنها حتی یک گفتگوی رودررو با من انجام ندادند و این اتفاق هنوز هم نیافتاده است. چند بار سعی کردم با مالک باشگاه تماس بگیرم اما او جوابم را نداد. در حقیقت، کار به جایی رسید که یک بار با تلفن دکتر باشگاه به او زنگ زدم و تلفن را برداشت. مالک تیم جواب تلفن دکتر باشگاه را می دهد اما تلفن سرمربی را جواب نمی دهد.
دربی کانتی در حال حاضر با 2- امتیاز در قعر جدول است و این در حالی است که کسر امتیازات آنها ممکن است به عدد 21 هم برسد. با این حال رونی می گوید به قراردادش با دربی کانتی متعهد است و با وجود تمام مشکلات به هدایت دربی کانتی ادامه خواهد داد:

به این باشگاه تعهد دارم و برای جنگیدن آماده هستم. در یک مزرعه در لیورپول بزرگ شده ام و می دانم زندگی چقدر می تواند سخت باشد.
رونی می گوید حتی مجبور شده است از جیب خودش برای باشگاه خرج کند:

چند وقتی است که شرایط به همین منوال است. برای تمرین به لباس نیاز داشتیم و خودم لباس ها را خریدم زیرا این کار برایم جدی است و بهترین چیزها را برای بازیکنانم می خواهم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.