چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

اشرف حکیمی: جدایی ام از رئال مادرید ربطی به زیدان نداشت

اشرف حکیمی: جدایی ام از رئال مادرید ربطی به زیدان نداشت

اشرف حکیمی، پاریس را مثل خانه اش می داند چرا که تعداد قابل توجهی از اعراب مسلمان در این شهر زندگی می کنند

به گزارش ایران ورزشی؛ اشرف حکیمی، مدافع راست 22 ساله تیم ملی مراکش، پس از درخشش با پیراهن اینتر در انتقالی 60 میلیون یورویی راهی پاری سن ژرمن شد و اخیرا یک تنه توانست تیمش را در دیدار مقابل متس پیروز کند. اشرف حکیمی در مصاحبه با اکیپ، درباره رابطه اش با زین الدین زیدان و دلایل پیوستنش به پاری سن ژرمن به صحبت پرداخت.

جدایی از رئال مادرید:
وقتی اولین بار زیدان با من تماس گرفت، با دوستانم روی نیمکتی در نزدیکی خانه ام نشسته بودیم و دیدم تلفنم زنگ می خورد؛ زیدان بود. او به من گفت برای رئال مادرید بازی خواهی کرد و من انتظارش را نداشتم. چیزهای زیادی از زیدان آموختم اما جدایی ام از رئال مادرید در سال 2020 ارتباطی به زیدان نداشت. برخی عوامل دیگر به خصوص شرایط بد اقتصادی در اثر کووید 19 باعث شد من رئال مادرید را ترک کنم. صحبت هایی که با زیدان داشتم، بین خودمان می ماند اما او فکرهایی متفاوت از تصمیم باشگاه داشت. رئال مادرید باشگاه دوران کودکی ام است و ممنونم که توانستم روزی برای این تیم بازی کنم. به لطف رئال مادرید است که الان این بازیکن هستم. اگرچه فرصت موفقیت در رئال مادرید را به دست نیاوردم اما کسی از آینده خبری ندارد.
هم تیمی شدن با لیونل مسی و کیلیان ام باپه:
هم تیمی شدن با مسی؟ جدایی مسی از بارسلونا مثل هر کس دیگری برای من هم غیرمنتظره بود. من تاکنون با بازیکنان بزرگی هم تیمی بوده ام اما هم تیمی بودن با مسی را کم داشتم و این برایم رویایی بود. مسی فردی ساکت و ساده است و از نحوه رفتارش شگفت زده شدم. رابطه با ام باپه؟ ما جوان هستیم و اشتراکات زیادی داریم. دوستی خارج از زمین ما باعث می شود در داخل زمین هم هماهنگ تر باشیم. چلسی هم علاوه بر پاری سن ژرمن مرا می خواست اما تصمیم گرفتم به پاریس بیایم؛ چند سال پیش پوچتینو مرا برای تاتنهام می خواست. 
بازی کردن برای تیم ملی مراکش:
  فرهنگ من مراکشی است؛ در خانه همه عربی صحبت می کنیم، غذای مراکشی می خوریم و همه مسلمان هستیم. وقتی مراکش اولین بار در 14 سالگی تصمیم به دعوت من گرفت، درنگ نکردم. سپس تماس هایی با اسپانیا هم داشتم اما همیشه می خواستم برای مراکش بازی کنم. در مراکش احساس خیلی خوبی دارم و یکی از دلایلی که به پاری سن ژرمن پیوستم، این بود که جامعه اعراب مسلمان در پاریس وجود دارد و این نزدیکی فرهنگی باعث می شود حس کنم در خانه هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.