یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پیولی: باخت فصل پیش به اسپتزیا؟ مقابل یوونتوس به برد 3-0 در تورین فکر نکردیم

پیولی: باخت فصل پیش به اسپتزیا؟ مقابل یوونتوس به برد 3-0 در تورین فکر نکردیم

سرمربی میلان از در دسترس بودن کالابریا و ژیرو خبر داد اما فلورنتزی را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت

به گزارش ایران ورزشی؛ فردا عصر از ساعت 16:30 به وقت تهران، تیم های میلان و اسپتزیا در چارچوب هفته ششم سری آ به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش گل ایتالیا، استفانو پیولی سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از این دیدار، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

بازی در خانه اسپتزیا:
شکی نیست که با حضور هواداران مان، اشتیاق بیشتری داریم و حمایت بیشتری حس می کنیم. درست است که شروع خوبی در خانه داشته ایم اما فردا در خانه بازی نخواهیم کرد. باید بهتر از حریف مان بازی کنیم، اگرچه به آن ها احترام می گذاریم. بازی مقابل اسپتزیا و شکست 2-0 سال قبل؟ ارتباطی ندارد؛ ما وقتی هفته گذشته به تورین رفتیم تا مقابل یوونتوس بازی کنیم، به برد 3-0 فصل گذشته مان در آن جا فکر نکردیم.
آمادگی ژیرو و پیشرفت لیائو:
استراحت براهیم دیاز؟ او خوب است و همه بازیکنان احساس خوبی دارند. از نظر من، دیدار با اسپتزیا بازی مهمی است و البته بازی های بعدی مان هم اهمیت بالایی دارند. همیشه وضعیت بازیکنانم را پیش از بازی های مهم ارزیابی می کنم. خوشبختانه بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارم. ژیرو در دسترس است و برای بازی دعوت می شود. او وضعیت خوبی دارد و می تواند دقایقی بازی کند اما نمی دانم دقایق بازی او از ابتدا خواهد بود یا به عنوان یار تعویضی. پلگری وضعیت خوبی دارد؛ او بازیکنی خوب با ویژگی هایی جالب است. لیائو پیشرفت زیادی داشته و در زمینه گلزنی و گل‌سازی خیلی خوب عمل می کند که این باعث شده او تکه گمشده پیشرفتش را بیابد. از هشتم جولای، لیائو به بازیکنی کاملا متفاوت تبدیل شده و بلوغ بیشتری یافته است.
بازگشت کالابریا و مصدومیت فلورنتزی:
از آغاز فصل فقط دو مصدومیت عضلانی داشته ایم؛ کسیه و کرونیچ. بقیه بازیکنان در اثر خستگی در دسترس نبوده اند. کالابریا برای بازی فردا در دسترس است. مسیاس با یک سری مشکلات به میلان آمد اما حالا در حال ریکاوری است. مصدومیت و جراحی پلیتزاری؟ به دنبال جذب دروازه بان سوم نیستیم چرا که علاوه بر داشتن منیان و تاتاروشانو، دروازه بانان جوانی در تیم های پایه داریم. با وجود در دسترس بودن ژیرو و کالابریا، فلورنتزی را به علت کوفتگی زانو در اختیار نداریم چرا که او امروز تمرین نکرد. امیدوارم فلورنتزی به بازی با پورتو برسد. او هنوز از نظر بدنی صد درصد آماده نیست اما فوتبالیست خیلی خوب و باهوشی است.
اهمیت پنج تعویض:
تغییر قوانین پنج تعویض خیلی مهم است. مدت ها بود که می گفتم باید تیم ها پنج تعویض داشته باشند. به خصوص برای الان که هر سه روز یک بار بازی می کنیم، داشتن پنج تعویض خیلی مهم است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.