سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

نارضایتی دوناروما در پاری سن ژرمن؛ مسی حامی کیلور ناواس است!

نارضایتی دوناروما در پاری سن ژرمن؛ مسی حامی کیلور ناواس است!

در رختکن پاری سن ژرمن، کیلور ناواس حمایت بازیکنان اهل آمریکای جنوبی را دارد و این مسئله باعث شده دوناروما ناراضی شود

به گزارش ایران ورزشی؛ جانلوییجی دوناروما، دروازه بان 22 ساله تیم ملی ایتالیا که با درخشش در یورو 2020، بهترین بازیکن این رقابت ها شد، تصمیم به ترک میلان گرفت تا به پاری سن ژرمن بپیوندد اما اوضاع او در این باشگاه خوب پیش نمی رود.

دوناروما که در یورو 2020 با مهار پنالتی هایی مهم نقش ویژه ای در قهرمانی ایتالیا داشت، در این فصل توسط مائوریسیو پوچتینو نیمکت نشین شده و در نه بازی فصل تا به این جا، فقط دو بار درون دروازه پاری سن ژرمن ایستاده است. به گزارش کوریره دلاسرا، مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی پیش تر گفته بود هر هفته با توجه به تیم حریف، دروازه بان را انتخاب می کند و در نظر دارد میان تعداد بازی های کیلور ناواس و دوناروما، تعادل ایجاد کند. این مسئله، نارضایتی دوناروما را در پی داشته چرا که او انتظار دارد در اکثر بازی ها، به خصوص دیدارهای مهم درون دروازه پاری سن ژرمن بایستد.

گفته می شود یکی از دلایل نیمکت نشینی دوناروما، حمایت بازیکنان اهل آمریکای جنوبی پاری سن ژرمن به خصوص لیونل مسی از کیلور ناواس است. غیر از مسی، آنخل دی ماریا، نیمار و مارکینیوش رابطه بسیار خوبی با ناواس دارند و این مسئله روی انتخاب پوچتینو تاثیر داشته است. نارضایتی دوناروما در پی اس جی، می تواند یوونتوس را برای به خدمت گیری او در تابستان آینده امیدوار کند چرا که عملکرد وویچک شزنی، دروازه بان اول آن ها ناامیدکننده بوده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.