پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

چالهان اوعلو: اگر در دربی گل بزنم مثل همیشه شادی می کنم

چالهان اوعلو: اگر در دربی گل بزنم مثل همیشه شادی می کنم

هاکان چالهان اوعلو گفت با هیچ کس در میلان مشکلی نداشته و برای تجربه چالش جدید راهی اینتر شده است

به گزارش ایران ورزشی؛ هاکان چالهان اوعلو، هافبک 27 ساله ترک اینتر در پایان فصل 21-2020 حاضر نشد قراردادش را با میلان تمدید کند و به صورت رایگان راهی تیم رقیب همشهری شد. چالهان اوعلو در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت، درباره علاقه هواداران میلان به خودش، رابطه با زلاتان ابراهیموویچ، نحوه پیوستن به اینتر و هم تیمی محبوبش به صحبت پرداخت.

رابطه با میلانی ها:
چهار سال خوب را در میلان سپری کردم و دوستان زیادی آن جا دارم. لحظات سختی هم بود اما در دو فصل اخیر به لطف آقای پیولی، وضعیت بهتری نسبت به دو فصل اول داشتیم. اینتر تیم خوبی است و قهرمان فصل گذشته شده است. به اینتر آمدم زیرا دوست داشتم در دوران حرفه ای ام چالش های جدیدی را تجربه کنم. هواداران میلانی زیادی را می بینم. وقتی همراه با خانواده ام به رستوران می روم، آن ها از من عکس و امضا می خواهند و می گویند که دوستم دارند. با هیچ کس در میلان هیچ مشکلی نداشته ام و هنوز با هم تیمی های سابقم در ارتباط هستم. برای ابراهیموویچ احترام زیادی قائلم زیرا او انسان و بازیکنی بزرگ است و زمان زیادی را کنار او صرف کرده ام. با این حال زلاتان بازیکن میلان است و من تمام تلاشم را برای اینتر انجام می دهم. در دربی هیچ کس نمی خواهد بازنده شود. اگر در دربی گل بزنم، خوشحالی می کنم؟ اگر اتفاق بیفتد، مثل همیشه این کار را خواهم کرد.
نحوه پیوستن به اینتر و کار در اروپا:
  تماس ماروتا با من؟ متعجب نشدم. می دانستم با توجه به توانایی هایی که دارم، می توانم به تیم بزرگی بپیوندم و خطر بدون تیم ماندن، هرگز به ذهنم خطور نکرد. همیشه به خودم می گفتم یک باشگاه برای جذبم اقدام می کند. قبل از قرارداد بستن با اینزاگی صحبت کردم. او مرا به شدت می خواست و مربی ای است که همیشه هدفش بردن است. شکست مقابل رئال مادرید با وجود نمایش خوب ما؟ با حرف های هم تیمی هایم، به خصوص برزوویچ موافقم. ما مقابل رئال مادرید خیلی خوب بازی کردیم و شایسته برد بودیم اما شکست خوردیم. پنج بازی دیگر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مانده و می خواهیم صعود کنیم و موفق شویم.
مدعیان اسکودتو و هم تیمی محبوب:
  بسیاری از تیم ها می توانند تا پایان فصل برای اسکودتو بجنگند. رم و ناپولی شروع قدرتمندانه ای داشته اند اما آتالانتا هم مدعی است. یوونتوس؟ دوست دارم بیشتر درباره تیم خودمان صحبت کنم. اینتر پس از قهرمانی سال گذشته، مدعی اصلی است. جدایی لوکاکو و حکیمی از اینتر؟ می دانستم که این دو بازیکن کارهای بزرگی برای اینتر انجام دادند و برای آن ها احترام قائلم. طبیعی است در شرایط سخت اقتصادی به خاطر کووید، حفظ بازیکنان بزرگ تیم در صورت رسیدن پیشنهادات قابل توجه آسان نیست. الان هم تیمی های فوق العاده ای دارم. بهترین هم تیمی ام؟ میلان اشکرینیار. او شخصی فوق العاده و یک مدافع بزرگ و باشخصیت است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.