چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

فرانس واروش 1-4 یوونتوس؛ سه امتیاز آسان از سفر تفریحی به بوداپست

فرانس واروش 1-4 یوونتوس؛ سه امتیاز آسان از سفر تفریحی به بوداپست

یوونتوس برد راحتی برابر فرانس واروش مجارستان کسب کرد، تیمی که از ضعیف ترین تیم های سری آ هم ضعیف تر به نظر می رسید. پای پائولو دیبالا هم در این بازی به گلزنی باز شد.

به گزارش ایران ورزشی،در دقیقه 7 پاس عمقی بونوچی و فرار کوادرادو از گوشه زمین، برای یوونتوس موقعیت ساخت. کوادرادو با نزدیک شدن به خط عرضی، پاس به بیرون فرستاد که موراتا توانست دروازه خالی را باز کند. 
 
در دقیقه 60 پاس رونالدو با حرکت هوشمندانه مک کنی و عبور او از توپ همراه شد و توپ به موراتا رسید. او نیز با یک ضربه دقیق پای راست، توپ را به زیبایی به درون دروازه فرانس واروش فرستاد.
 
در هفتاد و دومین دقیقه روی پاس به عقب بد مدافع فرانس واروش، دیبوش دروازه بان این تیم اشتباه کرد و نتوانست توپ را کنترل کند. در ادامه پائولو دیبالا از فرصت استفاده کرد و دروازه خالی را گشود.
 
در دقیقه 80 روی شاهکار دوباره دیبوش، دروازه بان فرانس واروش، توپ به دیبالا رسید و مهاجم آرژانتینی دروازه خالی را هدف گرفت. در حالی که توپ به دروازه وارد می شد، والی مدافع فرانس واروش برای جلوگیری از ورود توپ به دروازه تلاش کرد اما نتوانست مانع شود و گل به خودی به نام او ثبت شد.
 
در آخرین دقیقه وقت های معمول شوت بازیکن فرانس واروش در میانه راه به فرانک بولی خورد و او به سمت دروازه شوت زد. ابتدا شزنی توپ را برگشت داد اما بولی در ریباند، توپ را گل کرد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.