جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

رونالد کومان: به خاطر صلاح باشگاه با جدایی ستاره ها موافقت کردم

رونالد کومان: به خاطر صلاح باشگاه با جدایی ستاره ها موافقت کردم

مربی هلندی باشگاه بارسلونا می گوید به خاطر صلاح باشگاه با جدایی بازیکنان ستاره تیم موافقت کرده است.


به گزارش ایران ورزشی، از مسابقات این هفته لالیگای اسپانیا، بارسلونا فردا مقابل لوانته صف آرایی خواهد کرد. به همین خاطر رونالد کومان، سرمربی باشگاه بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

بازگشت فاتی
بازگشت آنسو خیلی اهمیت دارد. او برای مدت زمانی طولانی از میادین دور بود و با برنامه ای خاص به او بازی می دهیم. اگر همه چیز خوب پیش برود از فردا شروع به بازی خواهد کرد ولی نهایتا 15 دقیقه در زمین مسابقه خواهد بود. نمی خواهیم در مورد این بازیکن عجله کنیم. باید از برنامه ای که در مورد او ریخته ایم پیروی کنیم. آنسو ظرف دو بازی یا دو هفته به آمادگی نمی رسد. باید به این بازیکن کمک کنیم. همه چیز به شرایطش بستگی دارد. باید در کنار کادر پزشکی باشیم و خیلی محتاط عمل کنیم.
بازی با کادیز
هنگام برگشت و در هواپیما در مورد دیدار با کادیز صحبت کردیم. در بازی مقابل کادیز 4 یا 5 موقعیت خوب ایجاد کردیم. خلق موقعیت برای ما سخت است. نیاز به سرعت داریم. بازیکنانی را از دست داده ایم که تاثیر گذار بودند و می توانستند روی این زمینه ها به ما کمک کنند. نبابید این موضوع را فراموش کنیم. حرف دیگری وجود ندارد.
آمدن مربی جدید
آمدن یک مربی دیگر به جای من؟  نمی توانم چیز زیادی در مورد این مشکل حرف بزنم. خیلی وقت است که روزنامه ها و رسانه ها را نمی خوانم. می دانم شایعاتی وجود دارد. تنها کاری که باید بکنیم پیروز شدن در مسابقات است. ترجیح می دهیم انرژی مان روی مسائلی بگذاریم که کنترلش با ما است.
برنامه فشرده مسابقات
آیا بازیکنان به خاطر برنامه فشرده مسابقات گلایه می کنند؟ از نظر من اگر در این مورد گلایه کنند، حق با آنهاست. از وقتی از کادیز برگشتیم تنها 48 ساعت تا بازی فردا وقت داشتیم. بازیکنان باید از خودشان دفاع کنند.

رابطه با لاپورتا
مدیرعامل مهمترین مرد باشگاه است. می تواند صحبت کند و نظراتش را بگوید و با این موضوع مشکلی ندارم. باید به کار خودم برسم و در مسابقات پیروز شوم. سایر مسائل برایم جذابیتی ندارد.
گاوی
بازیکنان جوان خوب و آینده داری داریم. گاوی شاید فردا بازی کند زیرا تنها 17 بازیکن در دسترس داریم. خیلی در محدودیت قرار داریم و گاوی در مدت زمانی کوتاه نشان داده است که در تیم جای دارد. از شروع فصل کارهای زیادی انجام داده ایم. من به خاطر صلاح باشگاه با خروج ستاره های تیم موافقت کردم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.