یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

آنسو فاتی: مصدومیت ها همیشه باعث رشد شما می شوند

آنسو فاتی: مصدومیت ها همیشه باعث رشد شما می شوند

شماره 10 بارسلونا برای حضور دوباره در زمین فوتبال هیجان زده است.

به گزارش ایران ورزشی؛صبح امروز بود که مشخص شد آنسو فاتی پس از 10 ماه دوری از رقابت های فوتبال می تواند بار دیگر در ترکیب بارسلونا به میدان برود و برای چند دقیقه تیمش را برابر لوانته همراهی کند. در همین مورد این بازیکن در گفتگویی با شبکه رسمی بارسلونا صحبت کرده است:

پوشیدن شماره 10 افتخار است. می خواهم از باشگاه تشکر کنم. پوشیدن این شماره با توجه بیش از هرچیزی که نشان می دهد یک چالش واقعی است. هم لئو و هم رونالدینیو از پس آن برآمدند. پوشیدن شماره 10 یک فشار بسیار زیاد است.
مهاجم همیشه بعد از به ثمر رساندن یک گل احساس اطمینان بیشتری می کند. این می تواند حتی در طول تمرین باشد. احساس اعتماد به نفس می کنم و آماده بازی دوباره هستم. من از حضور در نیوکمپ و دیدن خانواده ام، طرفداران و همه کسانی که به من کمک کرده اند هیجان زده هستم. تمام تلاشم را می کنم که به تیم اضافه کنم. من واقعاً می خواهم بازی کردن را دوباره شروع کنم، احساس می کنم یک فوتبالیست هستم و بیش از هر چیز از فوتبال باید لذت ببرم. من یک سال است بازی نکرده ام و می خواهم شروع به بازی کنم و کم کم اعتماد به نفس بیشتری بدست بیاورم.

  بازگشت من یک روز خاص خواهد بود و امیدوارم بتوانم برای هم تیمی هایم و هواداران خوب بازی کنم و شور خود را نشان دهم. من واقعاً از طرفداران قدردانی می کنم، زیرا آن ها به من این احساس را دادند که در این روند تنها نیستم. من همیشه پیام های محبت آمیزی از آنها دریافت می کنم که می گویند منتظر بازگشت من هستند. این در دوران نقاهت من واقعاً مثبت بود و به من کمک کرد تا دوباره برگردم.
پدر و مادر و خواهر و برادرم در این دوران کلیدی بودند. آنها در تمام مدت با من بودند و بدون آنها همه چیز بسیار سخت تر بود. دیدن ناراحتی خانواده ام بیشتر از خودم من را اذیت می کرد.
روزی که کفش هایم را دوباره پوشیدم، پدرم و برادر کوچکترم را به تمرین دعوت کردم. آن یک روز ویژه بود مخصوصاً برای پدرم، من و او وقتی پا به زمین گذاشتیم شروع به گریه کردیم و شروع به بازی کردن و کار با توپ کردیم. خیلی روز خاصی برای من بود.
مصدومیت ها همیشه به بلوغ شما کمک می کنند، زیرا در این صورت برای همه چیز ارزش بیشتری قائل هستید. شما یاد می گیرید که به طور خاص از اتفاقات کوچک تر در زندگی تان قدردان باشید و این به رشد شما کمک می کند. من در این مدت به طور کلی از همه چیز بیشتر آگاه شدم و برای بازگشت به میادین بسیار سخت کار کردم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.