جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

الگری: شرایط یوونتوس چالشی است و من عاشق چالش هستم

الگری: شرایط یوونتوس چالشی است و من عاشق چالش هستم

ماسیمیلیانو الگری گفت به یوونتوس برگشته تا باشگاهی که دوستش دارد را دوباره به قهرمانی برساند اما در عین حال معتقد است نباید تا ماه نوامبر درباره شرایط جدول حساس شد

به گزارش ایران ورزشی؛ در هفته ششم سری آ ایتالیا، فردا عصر تیم های یوونتوس و سمپدوریا از ساعت 14:00 به وقت تهران در استادیوم آلیانز به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت.

لزوم کسب پیروزی مقابل سمپدوریا:
پس از کسب اولین برد، فردا هم باید خوب بازی کنیم و به دنبال برد باشیم. بازی فردا از حیث جایگاه مان در جدول و همچنین کسب اولین برد خانگی، مهم است. تغییراتی وجود خواهد داشت و سعی می کنیم انرژی مان را مدیریت کنیم. سپس به بازی مقابل چلسی فکر خواهیم کرد. اشتباهات ما به خاطر دلایل بدنی نبوده بلکه اشتباهات فنی داشته ایم. هر وقت که تیم ها بد نتیجه بگیرند، رسانه ها به وضعیت بدنی اشاره می کنند اما مقابل میلان، اشتباهات فنی ما زیاد بود. می توانیم گل های کم تری بخوریم و البته در زمین خودمان حالا بهتر دفاع می کنیم. در بازی با اسپتزیا 25 شوت به دروازه داشتیم و از نظر تهاجمی بهتر شدیم.
مدعیان اسکودتو و وضعیت کنونی جدول:
  اینتر، میلان و ناپولی مدعیان قهرمانی اسکودتو هستند. ما امتیازات زیادی از دست داده ایم. باید بدون نگاه کردن به جدول و باثبات به کارمان ادامه دهیم و در ماه نوامبر خواهیم دید کجا خواهیم بود. وقتی ببرید، اعتماد به نفس تان بیشتر می شود و بهتر کار می کنید. از این رو می خواهیم سمپدوریا را شکست دهیم تا با اعتماد به نفس بیشتری به کار ادامه دهیم. باید به مسیر پیروزی برگردیم و وظیفه ما کسب برد و بازی خوب است. به یوونتوس برگشتم زیرا می خواهم به باشگاهی که خیلی دوستش دارم، کمک کنم تا دوباره قهرمان شود. انتقادات را دوست دارم؛ شرایط ما یک چالش است و چالش ها را دوست دارم. با آرامش، به مسیری خوب بر می گردیم.
وضعیت کلی بازیکنان بیانکونری:
در بازی با اسپتزیا، بازیکنانی که تعویضی وارد زمین شدند، خوب کار کردند و این باید عادی شود. فدریکو کیه زا می تواند در هر دو جناح چپ و راست بازی کند و فردا خواهیم دید او کدام سمت قرار می گیرد. همیشه سعی می کنم از بازیکنان در پست ایده آلشان در زمین استفاده کنم تا بتوانند بهترین عملکردشان را ارائه دهند.  همه بازیکنان به جز آدریان رابیو که به دلیل یک کوفتگی خفیف در بازی فردا غایب خواهد بود، وضعیت خوبی دارند. ماتیا پرین فردا درون دروازه قرار می گیرد چون آماده است و فرم خوبی دارد اما هنوز نمی دانم برناردسکی از ابتدا بازی خواهد کرد یا نه. فردا صبح درباره فیکس بودن یکی از بین مویزه کین یا موراتا تصمیم گیری می کنم. لوکاتلی خوب کار می کند اما فراموش نکنید که او از ساسولو آمده و بازی کردن با پیراهن یوونتوس چالش خاصی است. بونوچی بازیکن مهمی برای تیم است و هر زمان که آماده باشد، بازی می کند. ممکن است او بگوید خسته است اما وقتی نزدیک بازی می شویم همیشه حس و حالش خوب است. از چهار مدافعی که در دسترس دارم، راضی هستم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.