شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

توماس توخل: امروز در بهترین فرم مان نبودیم و باور همیشگی را نداشتیم

توماس توخل: امروز در بهترین فرم مان نبودیم و باور همیشگی را نداشتیم

توماس توخل به عملکرد نه چندان خوب تیمش مقابل منچسترسیتی معترف است

به گزارش ایران ورزشی؛ در مهم ترین دیدار هفته ششم لیگ برتر انگلیس، امروز چلسی در خانه با حساب یک بر صفر مقابل منچسترسیتی شکست خورد تا صدر جدول را از دست دهد. به گزارش فوتبال لندن، توماس توخل سرمربی چلسی پس از شکست مقابل سیتی در استمفوردبریج گفت:

بازی را باختیم و منچسترسیتی شایسته پیروزی بود. برای شصت دقیقه و تا گل بازی، ما در 20 متر ابتدایی زمین خودمان خوب بودیم و در 80 متر دیگر به اندازه کافی نتوانستیم خوب باشیم. مالکیت توپ کافی برای ضربه زدن به آن ها را نداشتیم. چنین اتفاقی در نیمه اول تاکنون رخ نداده بود. تا زمان گلی که خوردیم، در دفاع خیلی خوب بودیم. امروز در بهترین فرم مان نبودیم و در چنین بازی هایی نیاز است بهترین عملکرد ممکن را ارائه دهیم. در چنین شرایطی نمی توان انتظار گرفتن بهترین نتیجه را داشت. اوضاع می توانست با یک ضربه سر عوض شود اما باید بپذیریم که این بهترین نمایش ما نبود.
سرمربی چلسی ادامه داد:

پس از گل، اعتقاد ما برای پیروزی، بیشتر از حس پذیرش شکست بود. فشار آوردیم و هواداران پشت ما بودند اما در کل امروز همان باور همیشگی مان را نداشتیم و مردد بودیم، انگار که چیزی قرار بود از دست دهیم. انرژی لازم را نداشتیم. سیستم مان را طوری چیدیم که دو هافبک پست 6 داشته باشیم. این تصمیم در جریان بازی کمک مان کرد اما روی ضربه آزاد گل خوردیم. روملو لوکاکو هم در توپ های بلند، چندان با دقت نبود. جورجینیو مشکلاتی داشت و تیاگو سیلوا آماده شروع بازی نبود. شاید هم تقصیر من است و من بهترین تصمیم های ممکن را امروز نگرفتم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.