شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

پیام خداحافظی مددی برای هواداران استقلال!

پیام خداحافظی مددی برای هواداران استقلال!

مدیرعامل استقلال با انتشار متنی از هواداران این تیم خداحافظی کرد

به گزارش ایران ورزشی به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد مددی با انتشار پیامی ضمن خداحافظی با هواداران باشگاه استقلال و قدردانی از سجادی، وزیر محترم ورزش و جوانان، برای مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال آرزوی موفقیت کرد. در پیام مدیرعامل سابق استقلال آمده است:

تغییرات جزء جدایی ناپذیر چرخه مدیریت است و به مثابه چوب دو امدادی است که بایستی به هم تیمی بعدی سپرده شود. خرسندم که نزدیک به یک سال به عنوان مدیرعامل در کنار باشگاه بزرگ استقلال بودم و افتخار خدمتگزاری به هواداران شریف و بزرگ که سرمایه‌های اصلی و واقعی باشگاه هستند را داشتم. وظیفه خود می‌دانم ضمن عرض خسته نباشید به همکاران عزیزم در باشگاه استقلال که در این مدت بی چشم داشت و با تمام توان برای سربلندی استقلال تلاش کردند، از جناب آقای دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان نیز تشکر و قدردانی نمایم. همچنین برای جناب آقای آجرلو مدیر عامل محترم باشگاه و اعضای جدید هیات مدیره آقایان عبداللهی، افضلی، مظلومی و مومنی آرزوی موفقیت و سرافرازی دارم.

در پایان بار دیگر از هواداران عزیز باشگاه استقلال تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم استقلال بزرگ در کنار هواداران روزهای شیرین و پر افتخار خود را تکرار کند. احمد مددی ۳ مهرماه ۱۴۰۰

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.