شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

سولسشر: بازیکنان ویلا با شلوغ کردن محوطه جریمه به چیزی که می خواستند رسیدند

سولسشر: بازیکنان ویلا با شلوغ کردن محوطه جریمه به چیزی که می خواستند رسیدند

مربی نروژی منچستریونایتد معتقد است بازیکنان ویلا با شلوغ کردن محوطه جریمه به چیزی که می خواستند رسیدند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم استون ویلا توانست در خانه منچستریونایتد با یک گل شیاطین سرخ را شکست دهد و سه امتیاز این دیدار را به خانه ببرد. اگر ویلا در دقیقه 88 با ضربه سر مدافع خود به گل رسید اما منچستریونایتد دقایقی بعد این فرصت را داشت تا از روی نقطه پنالتی به گل برسد اما این پنالتی توسط برونو فرناندز در کمال ناباوری به بیرون زده شد تا منچستریونایتد شانس به تساوی کشیدن بازی را از دست بدهد. در صحنه پنالتی بازیکنان استون ویلا دور داور و برونو فرناندز را گرفتند و باعث تعلل در زدن ضربه شدن و این چیزی است که اوله گونار سولسشر، مربی نروژی منچستریونایتد در کنفرانس خبری بعد از بازی خود به آن معترض بود. سولسشر در این باره گفت:

اول از همه، نحوه شلوغ بازی در آوردن آنها در محوطه جریمه و گرفتن دور برونو و تمام اتفاقاتی که افتاد، چیزی نیست که من دوست داشته باشم اما آن را درک می کنم. درک می کنم که نباید چنین اتفاقی بیافتد. برونو معمولا در چنین موقعیت هایی خیلی خوب است اما متاسفانه این ضربه را از دست داد. این موضوع روی ذهن او نمی رود. برونو از نظر ذهنی قوی است و باز هم برای زدن ضربه پنالتی داوطلب خواهد شد. 
سولسشر در ادامه گفت:

چیزی که دوست نداشتم نحوه شلوغ کردن محوطه جریمه توسط بازیکنان ویلا بود. این کار مشخصا جواب داد اما دیدن چنین چیزی خوب نیست. آنها به چیزی که می خواستند رسیدند.

مربی نروژی شیاطین سرخ در مورد این که آیا فرناندز انتخاب اول او برای زدن ضربه پنالتی بوده است نیز گفت:

بله، این تصمیم قبل از شروع بازی گرفته شده بود.
این بیست و سومین پنالتی بود که برونو فرناندز در پیراهن منچستریونایتد می زد و تنها دومین پنالتی بود که این بازیکن از دست می داد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.