جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

استفانو پیولی: انتظارات افزایش یافته است

استفانو پیولی: انتظارات افزایش یافته است

روسونری بار دیگر به صدر جدول سری آ بازگشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از DAZN، پیولی به خوبی می داند که هواداران از او انتظار دارند تا میلان را به سطح بالاتری برساند. او در پایان مسابقه امروز گفت:

مسابقه دشواری بود و این یک برد بزرگ است. ما خوب بازی کردیم ولی نه خیلی زیاد و این (که در این شرایط برنده شدیم) اهمیت دارد. ما تیم جوانی داریم ولی این بچه ها به توانایی های خود و سبک بازی ما ایمان دارند. نباید تواضع مان را از دست بدهیم. انتظارات بالا رفته است ولی این رویکرد تیم است که به من اعتماد به نفس بیشتری می بخشد.
پیولی در مورد رویکرد تاکتیکی تیمش در این مسابقه گفت:

می خواستیم فرارهای پشت دفاع داشته باشیم و از عمق به حریف ضربه بزنیم. در نیمه اول چند باری خط دفاعی حریف را در هم شکستیم و در نیمه دوم در این زمینه بهتر عمل کردیم. چندین موقعیت خطرناک نصیب مان شد. 

وی در مورد دنیل مالدینی اضافه کرد:

دنیل استعداد دارد، تکنیک دارد و از دید خوبی هم برخوردار است. باید مقداری روی سرعت خودش و حفظ توپ کار کند. او یک سال قبل به عنوان مهاجم کاذب در ترکیب تیم قرار گرفت ولی تلاش زیادی داشت. امروز او در نقش خودش بازی کرد و گل زیبایی به ثمر رساند. او بازیکنی آینده دار است که در آینده می تواند چیزهای زیادی را به ما عرضه کند.
عملکرد رافائل لیائو و الکسیس سائلماکرز نکته دیگری بود که پیولی در مورد آن ها صحبت کرد.

قطعا حضور لیائو به سود ما تمام شد. او امروز بدشانس بود ولی در یک سوم هجومی بسیار موثر ظاهر شد. تئو حرکات دلهره انگیزی را مقابل حریف انجام داد. سائلماکرز هم خوب کار کرد و من از او انتظار بالایی دارم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.