شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

مورینیو: پلگرینی با تصمیم احمقانه داور از دربی محروم شد

مورینیو: پلگرینی با تصمیم احمقانه داور از دربی محروم شد

در آستانه دربی دلاکاپیتاله، تنها نگرانی مورینیو محرومیت پلگرینی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا؛ سرمربی رم گفت:

صد و بیستمین دربی من است؟ چه جالب؛ نمی دانستم. حتی در مورد هزارمین بازی خود نمی دانستم تا اینکه رسانه ها در مورد آن گفتند. دربی برای مربیان بسیار خوب است چون دیگر به ایجاد انگیزه در بازیکنان و متمرکز کردن آن ها نیازی نیست. آماده کردن بازیکنان برای بازی با اودینزه بسیار سخت تر بود و بیشتر نگران بودم اما مطمئن هستم همه بازیکنان برای دربی، 100% تمرکز خواهند داشت.
برای برد بازی می کنیم و البته می دانیم که همیشه نمی توان با پیروزی از زمین خارج شد. شرایط برای لاتزیو نیز مشابه است و آنها دقیقا با همین احساس وارد دربی می شوند. تنها خواسته من از بازیکنان خود این است که وقتی زمین را ترک می کنند، مطمئن باشند با تمام وجود بازی کرده اند. تجربه دربی رم برای من یک امتیاز خواهد بود. تنها هدف ما در این فصل کسب برد در دربی نیست بنابراین از بازیکنانم می خواهم که نگاهی فراتر از این دیدار داشته باشند.
محرومیت پلگرینی؟ فقط یک پلگرینی داریم. نمی خواستم در این مورد صحبت کنم اما مجبور هستم. داشتن پلگرینی یک بحث است و عدم حضور او موضوعی دیگر. پلگرینی کاپیتان خوب و رهبر تیم ماست اما برای این دیدار او را نداریم. داور با اخراج او تصمیم احمقانه ای گرفت اما اکنون صحبت کردن چه فایده ای دارد؟ حالا همه شما می خواهید بدانید که چه کسی به جای پلگرینی بازی می کند اما من چیزی نمی گویم.

سبک بازی تیم های ساری؟ سوال خوبی است اما نمی خواهم پاسخ بدهم چون اگر وارد این بحث شویم، حرف های زیادی وجود دارد. فقط این را می دانم که وقتی توپ را نداریم باید دفاع کنیم و وقتی توپ را داریم باید حمله کنیم و گل بزنیم.
حضور در رم برای من یک چالش متفاوت است اما فقط یک چالش است و نه چیزی دیگر. از همان دقیقه اول هیچ شکی نسبت به این تیم نداشتم. ما می دانیم کجا هستیم و می دانیم باید به کجا برسیم. همچنین می دانیم چگونه باید این کار را انجام بدهیم. کار کردن در رم سخت نیست اما قطعا سخت ترین چالش من محسوب می شود. مهم ترین ویژگی اینجا، عدم وجود شک و تردید است. اینجا همه به کاری که انجام می دهیم، اطمینان دارند. پس از شکست مقابل هلاس ورونا احساس کردیم که همدلی زیادی اینجا وجود دارد. هواداران همچنان از تیم حمایت می کردند و این حمایت مصنوعی نبود.
نیکولا زالفسکی یکی از گزینه های مورینیو برای جانشینی پلگرینی است اما پدر او اخیرا درگذشت. مورینیو در این مورد گفت:

همه چیز به بازیکن بستگی دارد. اگر بخواهد در ترکیب خواهد بود و اگر آماده نباشد، مشکلی نیست. همه چیز به خودش بستگی دارد و ما از او حمایت می کنیم. زالفسکی باید خودش تصمیم بگیرد که چگونه و چه موقع زندگی در دنیایی بدون پدر را آغاز کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.