یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

ساری: در بازی سانیووانزه مقابل مونته وارچی در سری سی، فشار بیشتری نسبت به دربی رم احساس می کردم

ساری: در بازی سانیووانزه مقابل مونته وارچی در سری سی، فشار بیشتری نسبت به دربی رم احساس می کردم

ساری حضور در دربی رم را باعث افتخار می داند اما تاکید کرد فشار این دیدار برای او عادی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا؛ سرمربی لاتزیو گفت:

[از نتایج اخیر] تحت فشار نیستم. اشتباه رسانه ها این است که فکر می کنند مخاطب آنها بسیار تحت فشار است اما در واقعیت شخص مورد نظر به حدی که آنها انتظار دارند، فشار را احساس نمی کند. در مورد دربی نیز فشار زیادی را احساس نمی کنم. وقتی در سری سی مربیگری می کردم، فشار بیشتری را حس می کردم. به عنوان مثال وقتی سرمربی سانیووانزه بودم در بازی با مونته وارچی بیشترین فشار ممکن را تحمل کردم. حواشی این دربی در توسکانی تا سطح کشور گسترش می یافت و به من گفته شد که چند نفر جان خود را از دست داده اند.
قطعا دربی دلاکاپیتاله، یک بازی مهم است که باعث می شود هیجان زده شوید و نگران باشید چون یک بازی معمولی محسوب نمی شود. این دربی چیزی فراتر از یک بازی است. حضور در این بازی برای من لذت بخش است و می خواهم بازیکنان با 110% توان خود وارد میدان شوند.
رم تیم قدرتمندی است. همه از دوران کودکی، دربی رم را از تلویزیون تماشا می کردند یا آنرا از رادیو گوش می دادند و حالا حضور در این دربی باعث افتخار است. بخشی از این دربی بودن، رویای همه است و حالا اینجا هستم.

لاتزیو فصل را خیلی خوب شروع کرد اما از بازی با میلان، چیزی تغییر کرد. گاهی اوقات برخی از اتفاقات، روند آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد. در تمرینات مشکلی نمی بینم اما در زمین مسابقه هنوز فقدان چیزهایی را حس می کنیم؛ مثلا هنوز درصد پاس صحیح ما در حدی نیست که بتوانیم خود را در جمع تیم های صدرنشین قرار بدهیم. هر تیمی با تفکرات جدید به کمی زمان نیاز دارد. گاهی اوقات به حد مطلوب می رسید و گاهی اوقات هرگز موفق نمی شوید اما امیدوارم در مورد لاتزیو سریع تر به خواسته خود نزدیک شویم. به نظرم در مورد نکات منفی تیم بیش از حد بحث می شود درحالیکه نکات مثبت زیادی وجود دارد. از نظر آماری نیز تفاوت زیادی با فصل گذشته نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.