شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: دروازه بان آن ها باید شماره 10 بپوشد!

یورگن کلوپ: دروازه بان آن ها باید شماره 10 بپوشد!

سرمربی قرمزها تحت تاثیر پاس های داوید رایا قرار گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، البته کلوپ می گوید تیمش با وجود ارائه یک بازی بسیار خوب، نتوانسته است انتظارات را بر آورده کند چرا که آن ها می توانستند تعداد گل های بیشتری به ثمر برسانند. سرمربی لیورپول گفته است:

مطمئن نیستم «لذت بردن» عبارت مناسبی باشد؛ این یک بازی طوفانی بود. آن ها بابت نحوه بازی کردن شان شایسته این سه گل بودند. امروز نتوانستیم با توپ های بلند کنار بیاییم ولی باید گل های بیشتری می زدیم. آن ها لایق این نتیجه بودند. به نظرم نمی شد خیلی بهتر از این آن ها را مهار کرد. ما بخت های مسلم زیادی ساختیم ولی توان مقابله با آن ها در فاز دفاعی را نداشتیم. این چیزها پیش می آید. باید بیشتر گل می زدیم. حتی اگر ۳-۲ یا ۴-۳ برنده می شدیم، باز این مشکلات دفاعی وجود داشت. باید ۴-۵ یا ۶ گل می زدیم و حریف هم می توانست ۴ گله شود. تونی و امبومو خیلی خوب کار کردند. برنتفورد لایق یک امتیاز بود. ما هم تلاش خودمان را انجام دادیم و فوتبال بسیار خوبی ارائه کردیم.

کلوپ در مورد سبک بازی برنتفورد هم گفت:

من مشکلی با قبول کردن این سبک از فوتبال ندارم. این هم فوتبال است. برای این که شایسته پیروزی باشید، باید فرصت سازی کنید. آن ها هم به خاطر این که درست و حسابی جنگیدند، شایسته یک امتیاز بودند. من خیلی برای این نکته احترام قائل هستم. در نهایت باید در برخی صحنه ها بعتر عمل می کردیم و در آن صورت بازی می توانست کاملا طور دیگری پیش برود. دروازه بان آن ها با توجه به پاس هایش، باید شماره ۱۰ را بر تن کند!
او درباره رسیدن شمار گل های لیگ برتری محمد صلاح برای لیورپول به عدد ۱۰۰ هم گفت:

مطمئنم مو هم دوست داشت امروز ۱۰۱ تایی شود. مقابل حریفی چالش انگیز، فرصت های خوب زیادی داشتیم ولی وقتی دروازه بان توپ ها را بلند می فرستاد، نمی توانستیم دفاع کنیم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.