شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

آنچلوتی: این بهترین عملکرد رئال مادرید نبود

آنچلوتی: این بهترین عملکرد رئال مادرید نبود

سرمربی رئال مادرید از عملکرد تیمش مقابل ویارئال راضی نیست اما ثبت کلین شیت و تداوم صدرنشینی را نکته مثبت بازی می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، سرمربی ایتالیایی در پایان بازی با ویارئال گفت:

موفق به ثبت کلین شیت شدیم و بعد از بازی های اخیری که داشتیم، نکته مثبتی است. اگر بهترین شب خود را سپری نکنید، پیروزی مقابل ویارئال سخت می شود. هنوز صدرنشین لالیگا هستیم و این مهم ترین چیز است. این بهترین عملکرد فصل ما نبود چون ویارئال به خوبی حفظ توپ کرد، هرچند این اتفاق بیشتر در عقب زمین و نزدیک به دروازه آنها رخ داد و خیلی نگرانم نکرد. از اینکه نتوانستیم به خوبی پرسینگ را انجام دهیم ناامید شدم.
فکر نمی کنم رویکرد ما اشتباه بوده باشد. بازی بین خطوط سخت بود چون آنها خیلی خوب دفاع می کردند. در نیمه اول کار برای ما سخت شد چون نتوانستیم کاپو را کنترل کنیم. در نیمه دوم کنترل بیشتری داشتیم اما هرگز موقعیت گلزنی بزرگی به دست نیاوردیم. جنگندگی بیشتری نشان دادیم اما پرس کردن آنها کار راحتی نبود چون خیلی خوب توپ را به گردش در می آوردند.
تمجید از تیبو کورتوا
خوش شانس هستیم که دروازه بانی مثل کورتوا داریم. او مخصوصاً در نیمه اول فوق العاده کار کرد. میلیتائو و آلابا هم عالی بودند.

پنالتی احتمالی روی ناچو را ندیده ام، بنابراین نمی توانم در این خصوص نظر بدهم. به نظر می رسید خطا بیرون از محوطه جریمه باشد و او حرکتش را تا داخل محوطه ادامه داد، اما نتوانستم به طور دقیق صحنه یا برخورد را ببینم.
استفاده از والورده در دفاع راست
از عملکردش لذت بردم و او توانایی بازی در تمام نقاط زمین را دارد. باید ببینیم که در کدام پست قوی تر عمل می کند. فکر نمی کنم دفاع راست برای او مناسب باشد، اما بازی را با دو وینگر آغاز کردیم و نیازی به فول بکی که خیلی نفوذ کند و فشار بیاورد نداشتیم. آسنسیو و مودریچ بین خطوط بازی می کردند. موفق شدیم ارسال های زیادی انجام دهیم اما آنها واقعاً مدافعان سر زن و بلند قامتی در قلب خط دفاعی خود داشتند.
لوکا مودریچ و کاسمیرو
من در آنها خستگی ندیدم. شاید اینطور به نظر رسیده باشد چون تیم در 45 دقیقه نخست موفق به انجام پرسینگ نشد. ربطی به خستگی نداشت و بیشتر به میل تیم بر می گشت که بین دو نیمه آن را برطرف کردیم. هر دوی آنها خیلی خوب کار کردند چون با وینیسیوس، بنزما، ایسکو، هازارد در جلوی زمین بازی می کردیم... و وقتی کاماوینگا وارد میدان شد، آنها خوب کار کردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.