شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

مائوریسیو پوچتینو: یک تیم خوب به نام منچسترسیتی را مقابل خود می بینیم

مائوریسیو پوچتینو: یک تیم خوب به نام منچسترسیتی را مقابل خود می بینیم

سرمربی پاری سن ژرمن، آماده تقابل با منچسترسیتی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه، پاری سن ژرمن شب گذشته در چارچوب هفته هشتم لیگ 1 فرانسه، توانست با گل های گیه و دراکسلر، حریفش را از پیش رو بردارد. مائوریسیو پوچتینو که حالا 8 بازی ابتدایی فصل جدید لیگ 1 را با پیروزی پشت سر گذاشته، در مورد عملکرد تیمش گفت:

بله، فکر می کنم پیروزی اهمیت زیادی دارد و بسیار حرفه ای عمل کردیم. از کلین شیت خوشحالم، تیم محکمی نشان دادیم و باید بیشتر گل می زدیم چون موقعیت های خیلی زیادی خلق کردیم. در کل از عملکرد بچه ها راضی هستم. ما بازیکنان و کیفیت خارق العاده ای داریم و باید با این حجم از موقعیت گلزنی که خلق کردیم، چندبار دیگر هم دروازه حریف را باز می کردیم. اما در هر صورت بر این باورم 90 دقیقه در عملکردمان محکم بودیم و ثبات داشتیم و این چالش اصلی امروز برای ما بود

ما روز سه شنبه در لیگ قهرمانان اروپا، وارد رقابت جدیدی می شویم و یک تیم خوب به نام منچسترسیتی را در مقابل داریم. اما در هر صورت، سطح ذهنیت تیممان خیلی خوب است. تمام بازیکنان تیم که همگی شان لزوما گلزن تخصصی محسوب نمی شوند، گلزنی می کنند و این می تواند به ما در جهت رسیدن به برد، کمک کند. بازیکنان در هفته های گذشته تلاش زیادی انجام دادند و البته آنها باید در بهترین شرایط استراحت کرده و آماده بازی های بعدی شوند تا در شرایط خوبی وارد زمین شوند و توانایی رقابت داشته باشند.
پاری سن ژرمن سه شنبه شب از ساعت 22:30 به وقت تهران در استادیوم پارک دو پرنس، میزبان منچسترسیتی خواهد بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.