دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

قاسم حدادی‌ فر: تماشاگران کیفیت لیگ و تیم‌ملی را بهتر می‌کنند

قاسم حدادی‌ فر: تماشاگران کیفیت لیگ و تیم‌ملی را بهتر می‌کنند

کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان بیان کرد امیدوارم مردم واکسینه شوند و مثل همه جای دنیا به ورزشگاه بیایند چون این مساله به بهتر شدن کیفیت لیگ و در نهایت تیم ملی خیلی کمک می‌کند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، قاسم حدادی‌فر در مورد شرایط فصل جدید ذوب آهن با اضافه شدن نفرات و کادرفنی جدید گفت:

تیم ما در دوسال اخیر شرایط خوبی نداشت. دوران خیلی سختی را تحمل کردیم و برای ما دو سال خیلی بد بود. خداراشکر امسال در کوتاهترین زمان سرمربی تیم انتخاب و بازیکنان جدید جذب شدند. حدود 90 درصد تیم تغییر کرد و طبیعتا تیمی که نتیجه نگیرد محکوم به تغییرات است.
او افزود:

مهدی تارتار هرکجا کارکرده کارنامه خیلی خوبی دارد. امیدوارم بتوانیم به او کمک کنیم و سال خوبی را پشت سربگذاریم. تلاش می‌کنیم ذوب آهن همیشگی را بسازیم. می‌دانم این مساله زمان براست اما می‌توانیم همه در یک جهت حرکت کنیم و با کمک هم رفته رفته این کار را انجام بدهیم و ذوب آهن را به روزهای خوبش برگردانیم.
کاپبتان ذوب آهن در مورد اینکه آیا جدایی تعدادی از بازیکنان فصل گذشته در روند این تیم تاثیر گذار است، گفت:

مهمترین مشکلی که در دو سال اخیر داشتیم این بود که بازیکنان خیلی خوبی از ما جدا شدند. بازیکنانی به تیم‌های بزرگ رفتند و چهره شدند. بازیکن نسبتا خوبی هم جایگزین نشد.
او تصریح کرد:

همه مقصر را بازیکنان می‌دانند اما همان زمان هم که تیم نتیجه می‌گرفت می‌گفتم تصمیم گیرندگان تیم نقش زیادی در آن دارند. الان هم که می‌گویم در این دو سال تیم نتیجه نگرفته، عمده ترین دلیلش این است که از طرف باشگاه به خوبی حمایت صورت نگرفت. بازیکنان خوبی از ما جدا شدند و بازیکن خوبی جایگزین نشد. تغییرات زیاد به خصوص در مورد بازیکنان خوب و کلیدی تبعات دارد و تیم برای اینکه شرایط خوبش را پیدا کند، به زمان نیاز دارد.
حدادی‌فر در مورد اینکه با توجه به اردو و بازی‌های تدارکاتی انجام شده، روند تیمی ذوب‌آهن را چطور می‌بیند، گفت:

در شرایطی قرار داریم که مربیان تیم در حال شناخت تیم، نفرات و ترکیب اصلی هستند. 5-4 بازی اخیر خیلی کمک کرد. حدود 25روز دیگر وقت داریم. چندبازی دیگر را تدارک دیده‌اند. امیدوارم هم به کادرفنی و هم به بازیکنان کمک شود. امسال باید خیلی خوب آماده شویم، خوب شروع کنیم و در نهایت هم خوب تمام کنیم. باید نوسان کمی داشته باشیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم.
او در خصوص اینکه آیا ذوب آهن می‌تواند امسال در کورس سهمیه قرار بگیرد، عنوان کرد:

باید واقع بین باشیم. شرایط خیلی خوبی داشتیم اما در این دوسال واقعا خرابش کردیم. تا دوباره آن را بسازیم به زمان احتیاج داریم. فکر نکنم در یکی دو سال بتوانیم تیم را در رده‌های بالای جدول برای کسب سهمیه آسیایی ببینیم اما باید سخت تلاش کنیم این زمان کوتاه شود و به روزهای خوبی که فوتبال اصفهان و ذوب آهن و سپاهان حرف اول را می‌زدند برگردیم.
بازیکن ذوب آهن در مورد اینکه ششمین بازی تدارکاتی در این هفته مقابل سپاهان برگزار می‌شود، گفت:

دو تیم همشهری هستیم که روابط خوبی بین هواداران، بازیکنان و مربیانشان وجود دارد. همیشه در تعطیلات بازی‌های دوستانه خوبی را انجام دادیم که به هردو تیم کمک کرده است. بازی چهارشنبه هم همینطور است و در روند آماده شدن برای شروع لیگ تاثیر خیلی مثبتی دارد.
حدادی‌فر در مورد وضعیت خودش پس از پارگی رباط صلیبی و عمل جراحی، گفت:

حدود 5ماه و نیم از مصدومیتم می‌گذرد. شرایط خوبی دارم و کم کم با تیم تمرین می‌کنم. تمام تلاشم را به کار می‌گیرم که زمان رسیدنم کوتاه شود و اگر کاری از دستم برمی‌آید، بتوانم به تیم کمک کنم.
او در خصوص شرایط لیگ برتر در فصل جدید عنوان کرد:

بعد از دو سال سخت کرونایی که در آن، تعطیلات زیاد لیگ را از کیفیت خودش دور کرد، ان شاالله امسال با ورود تماشاگران که در زیبایی و کیفیت بازی ها خیلی تاثیر گذار هستند، اتفاقات خوبی بیفتد. امیدوارم مردم واکسینه شوند و مثل همه جای دنیا به ورزشگاه بیایند. این مساله می‌تواند به بهتر شدن کیفیت لیگ و در نهایت تیم ملی خیلی کمک کند. خیلی امیدوارم که لیگ دوباره تب و تاب گذشته‌اش را پیدا کند و نه یکی دو تیم بلکه 5-4 تیم برای قهرمانی بجنگند.
او تصریح کرد:

از هواداران عزیزمان تشکر ویژه می‌کنم که دو سال خیلی سخت را پشت سرگذشتند اما آنطور که من می‌بینم امسال شرایط بهتر شده است. فکر کنم روزهای خوب ذوب آهن برگردد. ان‌شاالله در سه سال آینده ذوب‌آهن با این جوانان خوبی که دارد و پشتیبانی لازم و کافی، بتواند مانند گذشته هم در لیگ و هم در آسیا نتایج خوبی بگیرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.