شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

برونو فرناندز: با تعهد و مسئولیت پذیری پنالتی زدم

برونو فرناندز: با تعهد و مسئولیت پذیری پنالتی زدم

هافبک پرتغالی شیاطین سرخ با وجود از دست دادن ضربه پنالتی لحظه آخری، مورد حمایت هواداران تیمش قرار گرفت.

به گزارش ایران ورزشی، فرناندز که بارها با گلزنی از روی نقطه پنالتی نشان داده بود بازیکن قابل اتکایی در این صحنه ها است، روز گذشته و در فشار مسابقه ای که یونایتد با رسیدن به وقت های اضافی در آن عقب بود، نتوانست تمرکز خودش را حفظ کند و توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد. هافبک تیم ملی پرتغال با انتشار پستی در اینستاگرام، در این رابطه نوشته است:

هیچکس بابت از دست رفتن ضربه پنالتی و باخت پس از آن، بیشتر از من ناراحت و سر افکنده نیست.

من همیشه از مسئولیت هایم مطلع بودم و در لحظات پر فشار این چنینی، به استقبال شان رفته ام. امروز ناموفق بودم. ولی همچون خیلی از موارد دیگری که توپ وارد دروازه شد، با همان اشتیاق و مسئولیت پذیری پا پیش گذاشتم.

انتقادات و عقاید متضاد بخش بزرگی از فوتبال هستند. من یاد گرفتم که با آن ها کنار بیایم و حتی از آن ها به عنوان انگیزه ای برای خودم استفاده کنم و این از نظر من بخش مهمی از تعهدم نسبت به تلاش بی وقفه برای پیشرفت کردن و تبدیل شدن به بهترین بازیکنی است که می توانم باشم؛ چه برای خودم و چه برای تیم.

امروز بار دیگر مسئولیتی را که تقریبا از زمان پیوستنم به منچستریونایتد به من محول شده است را بر دوش کشیدم و اگر بار دیگر هم چنین لحظه ای فرا برسد، بدون هیچ ترس یا وحشتی این کار را انجام خواهم داد.

برای من مهم ترین چیز، برنده شدن دسته جمعی است و من همیشه تمام تلاشم را برای کمک کردن به هم تیمی هایم و باشگاه به کار خواهم گرفت تا بهترین نسخه خودمان باشیم.

من بازیکنی هستم که با تعهد و پشتکار بالا، همه توانش را درون زمین می گذارد. و این چیزی است که به آن ادامه خواهم داد.

بابت تمامی حمایت های تان پس از سوت پایان ممنونم! شنیدن این که نام مرا در ورزشگاه سر می دادید، بسیار احساساتی بود... به خاطر خودم بر اساس استانداری که برای خودم وضع کرده ام ولی مهم تر از آن، به خاطر هم تیمی هایم و هوادارانی که همیشه ما را حمایت کرده اند، قوی تر از قبل بر می گردم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.