دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

واکنش نایب رییس فدراسیون فوتبال به خبر بازداشت و ممنوع الخروجی اش

واکنش نایب رییس فدراسیون فوتبال به خبر بازداشت و ممنوع الخروجی اش

رییس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در خصوص حواشی که برای وی در فضای مجازی ایجاد شده واکنش نشان داد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، تیم فوتبال بانوان کشورمان موفق شد از مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا به سلامت عبور کند و مجوز حضور در مسابقات نهایی را کسب کند.

تیمی که بعد از دوسال عدم فعالیت توانست هم به رنکینگ فیفا بازگردد هم در یک اقدامی کم سابقه به مرحله نهایی جام ملت های آسیا برسد اما در کنار این موفقیت شیرین که برای فوتبال بانوان رخ داد غیبت شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بانوان کمی عجیب و غیره منتظره آمد.

در طول برگزاری این رقابت ها در فضای مجازی برخی خبرها حکایت از این داشت که ظاهرا موسوی بابت فعالیت های اقتصادی که خارج از فوتبال داشته و دارد دچار مشکلاتی شده و حتی خبر از بازداشت 24 ساعته او هم آمده بود و اینکه به دلیل ممنوع الخروج بودن نتوانسته تیم بانوان را در تاشکند همراهی کند.

با وجود همه این هجمه ها شهره موسوی گفت:

کسانی که چنین حرفهایی می زنند می خواهند مدیریت خوب من را زیر سئوال ببرند و خدا راشکر در فارسی ضرب المثل های خوبی داریم که یکی از آنها در جواب به این افراد حاشیه ساز این است که جواب ابلهان خاموشی است.

او افزود:

من چرا باید به این سفر می رفتم وقتی کلی کار در فدراسیون داشتم. مهم این است که کارها با مدیریت انجام شود که این اتفاق هم به خوبی افتاده است. همه کارها در حال انجام بوده و نفراتی که اعزام شده بودند کارها را انجام می دادند. مهم نتیجه گرفتن تیم بوده که حاصل شده و بقیه صحبت های حواشی هست که من به آنها اهمیت نمی دهم.
موسوی تاکید کرد:

برخی می خواهند خستگی کار به تن آدم بماند. مباحثی مثل لباس کاروان را پیش گرفتند درحالی که کسی به این توجه نکرد ما توانستین تیمی که از رنکینگ خارج شده بود را دوباره سرپا کنیم. اردن حریف قدری بود اما خوشبختانه بچه ها توانستند سربلند شوند. کسانی که به بهانه های مختلف در حال حاشیه سازی هستند بدانند که با این کارها به شهره موسوی ضربه نمی زنند بلکه به فوتبال کشورمان لطمه می زنند.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا قبل از بازی با اردن مریم ایراندوست سرمربی تیم اعلام کرده بود صعود ایران به رنکینگ ربط دارد و چرا او از نحوه صعود مطلع نبوده، گفت:

از اول هم صعود ربطی به رنکینگ نداشت. شما هم این اشتباه صورت گرفته را به حساب فشار و استرسی که روی سرمربی تیم بوده بگذارید. مهم این است که اکنون تیم صعود کرده و ما باید خود را برای رقابت های نهایی که بهمن ماه انجام می شود آماده کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.