جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

مسعود معمایی: فقط با اسم شهرخودرو در مسابقات شرکت می کنیم

مسعود معمایی: فقط با اسم شهرخودرو در مسابقات شرکت می کنیم

مسعود معمایی از آخرین وضعیت شهرخودرو می گوید

به گزارش ایران ورزشی، مسعود معمایی، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو درباره شرایط این تیم به ایسنا گفت:

مراحل سخت بازگرداندن باشگاه تا حدودی پشت سر گذاشته شد و با وجود آن انتقال غاصبانه، کارها به روال خود بازگشته و ما هم سعی کردیم با ایجاد فضای تمرینی برای تیم، سردرگمی‌ها را از بین ببریم و شرایط را به حالت عادی برگردانیم.
وی ادامه داد:

بازیکنان مورد نظر مهاجری جذب شده‌اند و توافق‌ها با هادی عقیلی صورت گرفت و او هم طی یکی دو روز آینده به جمع کادر فنی اضافه می‌شود. همچنین طی ۴۸ ساعت آتی، با دو بازیکنان قرارداد می‌بندیم که در صورت رسمی شدن و توافق نهایی، نام آن‌ها را رسانه‌ای خواهیم کرد. سعی کردیم با آماده کردن تیم برای فصل جدید، دست و پا بسته نباشیم و حداقل بتوانیم رتبه‌های قبلی را تکرار کنیم. فعلا و با توجه به کارشکنی‌های صورت گرفته، بیش از این هم نباید انتظار داشت اما امسال کاری می‌کنیم که مردم بدون دغدغه بازی‌های تیم را دنبال کنند.

معمایی در خصوص بازگرداندن صفحه‌های مجازی باشگاه توسط مدیر روابط عمومی قبلی شهرخودرو گفت:

متاسفانه آقای طاری‌بخش که صفحات مجازی باشگاه دست ایشان بود، به رغم صحبت‌های زیاد حاضر به برگرداندن این صفحات نشدند و ما  هم در حال پیگیری برای پس گرفتن آن‌ها هستیم. فعلا دوستان، سایتی را برای باشگاه طراحی کردند که طی هفته آینده قابل استفاده خواهد بود و اخبار مربوط به شهرخودرو در آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.
مدیرعامل این باشگاه مشهدی در خصوص نام باشگاه گفت:

این که آقایان ادعا کردند از ابتدا نام باشگاه پدیده بوده و هنوز هم تغییری نکرده، شایعه است زیرا مگر می‌شود نام تیم "پدیده"باشد اما با نام "شهرخودرو" در آسیا شرکت کند. کارهای تغییر نام دوباره باشگاه در حال پیگیری است اما دوستان در هیات فوتبال هنوز مدارک را تحویل ما نداده‌اند که بتوانیم این کارها را پیگیری کنیم. به هر حال ادعاهای صورت گرفته در خصوص نام باشگاه، صحت ندارد و این ایراد کار از هیات فوتبال و اداره کل وزارت ورزش و جوانان است. نام تیم ما شهرخودرو است و این تیم هرگز با نام دیگری وارد مسابقات نمی‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.