سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

شروع پروژه نصب چمن مصنوعی پدل در برج میلاد پایتخت با همکاری شرکت چمنزار

شروع پروژه نصب چمن مصنوعی پدل در برج میلاد پایتخت با همکاری شرکت چمنزار

سایت رسمی فدراسیون اسکواش اعلام کرده است راه اندازی پروژه سالن های اسکواش و پدل در برج میلاد با همت بخش خصوصی در حال طی کردن مراحل پایانی است و این مجموعه تا به حال برای احداث 6 سالن اسکواش و زمین پدل و بناهای جانبی اقدام کرده است و این امر اقدامی ارزشمند در کشور به شمار می رود. دکتر مسعود سلیمانی، ریس فدراسیون اسکواش و پدل، این مجموعه را از نزدیک مورد بازدید قرار دادند.

در این بازدید جناب آقای عبدالرضا حاج نصراله، سرمایه گذار و کمک مربی فعلی تیم ملی اسکواش مردان، و جناب مهندس شریفی، مهندس مجموعه برج میلاد، در خصوص اهمیت این پروژه نظرات خود را به اشتراک گذاشتند. این پروژه، تحت عنوان حس پدل، با مدیریت آقای حمید سربازی، یکی از اساتید بازی پدل، در حال اجراست و شرکت چمنزار وظیفه تامین چمن مصنوعی این پروژه را بر عهده دارد.

یک دهه پروژه ها نیمه کاره ماند!

دکتر سلیمانی به این موضوع اشاره کردند که نزدیک به ده سال است زیرساخت های راه اندازی زمین پدل و اسکواش صورت گرفته اند، اما به دلیل تغییر مسئولان در برج میلاد و عدم هماهنگی هایی که در این زمینه وجود داشته است، تمامی کارها نیمه کار رها شدند. با این وجود با همت مدیران دلسوز بلاخره بعد از 10 سال این پروژه ها دوباره به راه افتادند و این امر نقش بسیار مهمی در جهت ترویج و اعتلای اسکواش و پدل دارد.

چمن مصنودعی چمنزار

سرمایه گذاری در بخش پدل و اسکواش بازگشت سرمایه را به همراه دارد!

وی در ادامه سخنرانی خود به این موضوع اشاره کردند بخش خصوصی باید مسئله مهمی را در نظر داشته باشد که هزینه در اسکواش و پدل بسیار ارزشمند است و بازگشت سرمایه را در پی دارد. این سرمایه گذاری ها هرگز سبب نمی شوند که سرمایه بخوابد و می تواند سود خوبی را برای سرمایه گذاران داشته باشد. به همین دلیل تمامی سرمایه گذاران باید این موضوع را مد نظر داشته باشند.

 

حضور فعالانه شرکت چمنزار در پروژه پدل برج میلاد

شرکت چمنزار یکی از شرکت هایی است که سالیان زیادی در زمینه خرید، فروش و نصب چمن مصنوعی فعالیت داشته است و تا به حال پروژه های موفق ورزشی را به اتمام رسانده است و توانسته است رضایت خاطر مشتریانش را جلب کند. این شرکت دوستی دیرینه ای را با آقای حمید سربازی، استاد بزرگ بازی پدل دارد، و همین امر سبب شد تا استاد بزرگ پدل ایران استانداردهای چمن مصنوعی شرکت چمنزار را مورد بررسی قرار دهد و سپس اقدام به خرید چمن مصنوعی کند.

یکی از دلایلی که شرکت چمنزار را وارد این پروژه کرده است فروش چمن های مصنوعی بر طبق استانداردهای روز دنیاست و این موضوع در دنیای ورزش اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور مثال، چمنی که برای بازی پدل به کار برده می شود، اگر مطابق با استانداردهای روز دنیا نباشد و دقیقا برای این بازی طراحی نشده باشد هرگز نمی تواند رضایت ورزشکاران را جلب کند و این موضوع می تواند واکنش های سخت ورزشکاران را برانگیزد.

چمن مصنودعی پدل

شرکت چمنزار اجرا کننده زمین های چمن ورزشی

حضور پر رنگ شرکت چمنزار در پروژه زمین پدل گواهی بر تجربه این شرکت در زمینه اجرای زمین های ورزشی است. این شرکت تا به حال صدها پروژه چمن مصنودعی ورزشی از جمله زمین تنیس، زمین فوتبال، زمین والیبال و زمین بسکتبال را برنامه ریزی کرده است و با موفقیت به پایان رسانده است. اگر شما نیز می خواهید زمین ورزشی خود را خلق کنید، می توانید به سایت چمنزار وارد شوید و پس از دیدن نمونه کارها مشاوره های رایگان خرید چمن مصنوعی را دریافت نمایید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.